Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

misfits, sest epizoda c4, simpaticno za letnje gledanje. moglo bi s titlovima.sramim se priznati, ali tek sam sad odgledala rome. zato je valjda i utisak jaci, ko odlozeni orgazam.

Link to comment

Ja vec nedelju dana pokusavam da skinem pilot Luthera ali torrent ide jezivo sporo, koliko vidim jedan jedini je dostupan - FoV. Alternative? :unsure:

Link to comment

ja sa btjunkieja upravo skinuo prve dvije epizode luthera, vrlo brzo, bez ikakih usporenja.eureka je skroz simpaticna, ko drukchije kaze klevece i laze. gates i haven su manje vise isto to, samo sa vampirima, odnosno drugim supernaturalnim stvarima, i manje zanimljivo.haven je, u obje epizode bio potpuno isti. dobra osoba koja ima neku supermoc, protivno svojoj volji napravila neke pizdarije, a glavna detektivka ih dirljivim govorima smiri, blabla. slobodno se moze preskocit.

Link to comment
to ima jos danas da se gledaa ako ne stignem da se bavim svojim poslom, vi ste krivi
Obavezno, koga briga za posao. ;) Pošto ima samo 6 epizoda može izjedanputa da se odgleda, mada sam ja poslušala Jolly-a i odgleda iz 3 puta. Tako je utisak još snažniji.
Link to comment
Obavezno, koga briga za posao. ;) Pošto ima samo 6 epizoda može izjedanputa da se odgleda, mada sam ja poslušala Jolly-a i odgleda iz 3 puta. Tako je utisak još snažniji.
taman cu tako, to je optimumsamo da ponovim, za ljubitelje sf b produkcije: mystery science theater 3000 je super
Link to comment
Luther :Hail: :Hail: :Hail: Ko kaže da nije dobra serija , ne znam šta je gledao.
ja kazem :)serija ima domet policajca sa petlovog brda...kad odgledate sezonu zapitajte se da li ista od toga ima smisla... Edited by ParaPsycho
Link to comment

glavni junak je imao solidan potencijal, ali odnos koji gradi s anti-junakinjom je naivan i nejasno motivisan, što mi ide na živce. a i taj ženski lik sam po sebi je na nivou neke jeftine b-holivudske produkcije za video klubove, kakvih smo se nagledali ranih devedesetih na krilima šeroninih niskih strasti.solidna razbibriga, ali daleko od klanjanja.

Link to comment

Mora dam sam poludeo, ali meni ovo deluje extra :D

popboks Vesti | 12:05 | 23.07.2010.Još jedan novi HolmesU nedelju će na BBC-ju premijerno biti emitovan novi rimejk Sherlocka Holmesa, koji potpisuju autori Doctor Whoa, Steven Moffat i Mark Gatiss.Reč je o serijalu sastavljenom od tri 90-minutna filma, u kojima lik čuvenog detektiva tumači Benedict Cumberbach, objavio je BBC.Cumberbach je izjavio da je, kada je dobio ulogu, osetio "izuzetnu količinu radosta za kojom je usledio talas neurotične brige"."Odmah pomislite na prošlost i sadašnjost Holmesa. U šta se upuštam? Da li želim da me prepoznaju samo po jednom karakteru? čak počinjente da proklinjete blagoslov koji ste dobili. Čudna je stvar biti glumac", objasnio je on.Cumberbach je opisao Sherlocka Holmesa kao "čoveka od akcije i sjajnog, sjajnog mislioca".U prvoj priči - A Study in Pink - detektiv ,zajedno sa Doctor Watsonom (Martin Freeman) treba da reši slučaj talasa sumnjivih samoubistava u Londonu, 2010.U novoj verziji, Watson se vratio u London iz Avganistana, gde je bio ranjen. Jean Upton iz londosnkog Udruženja Sherlock Holmes rekao je da će ovaj rimejk najverovatnije postati klasični Holmes."Mnogo humora je ponovo tu, što je promicalo mnogima kada su birali da tumače Holmesa i Watsona. Conan Doyle je stavljao mnogo sarkastičnog humora. Ljudi koji budu bili šokirani načinom na koji razgovaraju Holmes i Watson u ovoj verziji treba da se vrate originalu, zato što je to odatle preuzeto",
http://www.youtube.com/watch?v=cSQq_bC5kIwAko nista drugo, deluje zabavno.
Link to comment
Mora dam sam poludeo, ali meni ovo deluje extra :DAko nista drugo, deluje zabavno.
Kad neko pokuša da glumi Šerloka posle Džeremi Breta, taj mora da ima kohones do poda. I tada, ceo taj posao ostaje uzaludan.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...