Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Nešto se kobeljam oko Death Like Me pošto sam završio sa Lostom, pa bi mi prijalo nešto kraće (sa manje epizoda und sezona).Preporuke, anti ili ne, sve primam.

Link to comment
Death Like Me
Ne, NE, NEEEE!!! Samo to ne!Dno dna koje ce biti tesko ponoviti.edit: ako mislis na Dead like me. Vidim ocena 8.8 ne kapiram odakle :huh: Ja odgledao 2-3 cele i 2-3 epizode na preskok i smorio se svaki put. Edited by Shan Jan
Link to comment
Ubelezite 25.06 crvenom bojom! S04E01 - The It Crowd!!Sjajni britcom se vraca na tv :)the-it-crowd-s2e1-20081218145048-1_625x352.jpg
fala sto si mi skrenuo paznju, skinula, odgledala i navukla se. cekam nestrpljivo S04E04 :Hail:
Link to comment
fala sto si mi skrenuo paznju, skinula, odgledala i navukla se. cekam nestrpljivo S04E04 :Hail:
Izlazi petkom. 4x04 je već izašao, sledi 4x05, pa 4x06. Valjda neće biti toliki smor.
Crusade se desava pre finalne epizode (A Call to Arms je plot za Crusade), ali ako je pameti neces ga gledati. Ja nisam odoleo, al sva sreca da sam ga gledao usred Babylona tako da jos uvek imam ukus karija u ustima :) Tu je i The Legend of the Rangers koji se desava negde posle Crusade i trebao je biti plot za novu seriju o rendzerima ali nije zazivelo. U filmu ces mozda otkriti i zasto :) The Lost Tales je valjda zadnji rad Strazinskog na temu Babylon 5. To jedino jos nisam odgledao.
Babylon 5: The Lost Tales - Voices in the Dark je, što se mene tiče, odličan, sa odvojenim ali sjajnim pričama. One čak i nisu toliko Babylon-ike, koliko su zanimljive.Elem, ne znam da li neko gleda, ali meni je zanimljiv za ubijanje vremena The Good Guys. Glavnu ulogu igra onaj Džoš iz West Winga. Dva detektiva (drugog nisu mogli ljigavijeg i nedopadljivijeg izabrati :isuse: ) koji stalno upadaju u sulude nevolje.The Gates ne znam da li neko gleda. Meni ovo izgleda kao još jedna verzija Eureke (novi policajac dolazi u mistično mesto u kome žive supernaučnici natprirodna bića), nadam se da će biti kvalitetnije i zanimljivije od raspale Eureke.Breaking Bad je završio sa svojom trećom sezonom. Fantastična serija! Isto je završio i Stargate Universe sa prvom sezonom, koja je veoma dobra. Ovo je najbolji Stargate do sada, ubedljivo.Gleda li iko Haven? Valja li to išta? Ja se nekako nadam da makar nije loše, ali kad vidim da je literarna podloga Stiven King... :isuse:
Link to comment
Ovo je najbolji Stargate do sada, ubedljivo.
Baš. Meni je to prvi Stargate koji ne samo da mogu da gledam (ostale ni ne mogu) nego ga čak i rado gledam...EDIT:Pridodao bih i vlastito intresovanje za odgovor na ovo pitanje:
Gleda li iko Haven? Valja li to išta?
Edited by Ajant23
Link to comment
Baš. Meni je to prvi Stargate koji ne samo da mogu da gledam (ostale ni ne mogu) nego ga čak i rado gledam...
Otprilike je tako i sa mnom :) Prvi Stargate se još i mogao pratiti do završetka osme sezone, nakon toga je baš postao dno, a Stargate Atlantis je odvratan od početka do kraja. Zato me je i iznenadio Stargate Universe, generalno je sasvim dobar SF.
Link to comment
Otprilike je tako i sa mnom :) Prvi Stargate se još i mogao pratiti do završetka osme sezone, nakon toga je baš postao dno, a Stargate Atlantis je odvratan od početka do kraja. Zato me je i iznenadio Stargate Universe, generalno je sasvim dobar SF.
Mene je SG1 već posle 5. sezone počeo da smara, ali sam izdržao do kraja. Bolje da nisam, najgori završetak serije koji sam video, u 2 epizode pokušali sve da objasne a nisu ništa objasnili.Na Atlantis sam gledao kao spin off, što i jeste, nisam puno očekivao, toliko i dobio.Universe mi je dobar upravo zato što je dosta drugačiji. Mada je sve to već viđeno (u drugoj galaksiji bez izvora energije dovoljno jakog da se vrate, nasukani na brodu u drugoj galaksiji u istoj situaciji...).Sad nikako da dočekam drugu sezonu.
Link to comment
Gleda li iko Haven? Valja li to išta? Ja se nekako nadam da makar nije loše, ali kad vidim da je literarna podloga Stiven King... :isuse:
Odgledao pilota, ali jedino sto mi je ostalo u secanju su ocajna gluma i isforsirani dijalozi.
Link to comment
Mene je SG1 već posle 5. sezone počeo da smara, ali sam izdržao do kraja. Bolje da nisam, najgori završetak serije koji sam video, u 2 epizode pokušali sve da objasne a nisu ništa objasnili.Na Atlantis sam gledao kao spin off, što i jeste, nisam puno očekivao, toliko i dobio.Universe mi je dobar upravo zato što je dosta drugačiji. Mada je sve to već viđeno (u drugoj galaksiji bez izvora energije dovoljno jakog da se vrate, nasukani na brodu u drugoj galaksiji u istoj situaciji...).Sad nikako da dočekam drugu sezonu.
Ma SG-1 je smorio još u prvoj sezoni (kada sam zamalo prestao da ga gledam), ali nekako one epizode gde je glavna radnja sa Goa-Uldima (sredina i kraj svake sezone) su uvek bile dovoljne da me nateraju da se dovučem do njih, ma koliko one same bile loše, jednostavno me je zanimalo kako će i šta će da se desi. I tako osam sezona, kada su porazili Goa-Ulde i bi srećan kraj. Onda se neko dosetio da se krava može još musti, pa izmisliše one seoske inkvizitore iz druge galaksije, promeniše sastav glumačke ekipe, radnju, prebaciše sve u teen-SF fazon poput Farscape-a ( :yucky: ) i to je bilo to. Užas.Universe ima konzistentnu radnju, dobre glumce, ali i solidan scenario. Da nema prebacivanja svesti putem kamenja, kao i prizemljivanja na pojedine planete, bio bi još 15x bolji (a serija bi bila u startu 3x kraća :) )
Link to comment
I tako osam sezona, kada su porazili Goa-Ulde i bi srećan kraj.
Ni tad ih nisu porazili, morali su film da snime za to.Ja sam se ponadao da će Jonas Quinn da unese malo svežine, ali mu smarači na savedrjacksondotcom nisu dali da se razigra :lol: A da nije bilo Richard Dean Andersona, koji mi je car još od prvog Fallouta, ne znam da li bih odgledao do kraja.Sve u svemu, tako dobra ideja je mogla mnogo bolje da se razradi. Šteta.
Link to comment
Breaking Bad je završio sa svojom trećom sezonom. Fantastična serija!
:Hail: Kažem ja, ljudi mi ne veruju... :)
Gleda li iko Haven? Valja li to išta? Ja se nekako nadam da makar nije loše, ali kad vidim da je literarna podloga Stiven King... :isuse:
Odgled'o prvu epizodu... loše... Edited by Jolly Roger
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...