Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

- Treća epizoda prati bračne probleme jedne radnice (Đurevska), koje ona ima sa mužem invalidom (Orešković) i maloljetnom ćerkom koja je na njegovoj strani, a radnica se zbližava sa svojim kolegom, a muževljevim najboljim prijateljem (Nadarević)
Secam se bedzeva i ovoga sto opisujes, Oreskovic u invalidskim kolicima. U jednom momentu Djurevska dobija facijalni grc ( iskrive joj se usta, po naski <_< ), sta ce kad je nasjekirao.Udavismo mladje narastaje sa 8 stotina zena, na, na, na, na...
Link to comment
za samo 3 nedelje krece trenutno najbolja serija - mad men. tad će pasti i novi topik
Ufff... slavice se taj dan na topiku dupeta.
Link to comment

Gledao Enturage prvu epizodu sedme nije lose nije lose :) Ali sve mislim da ce Turtle zajebati svoj biznis nekako.

Edited by Moca
Link to comment

Protraćio sam pola dana danas na gledanje serije "Harper's Island" (2009)... Sad gledam, 520 minuta, koliko sam to gledao... Skoro devet sati na budalaštinu koja korak po korak, epizodu po epizodu, postaje jedno najobičnije sranje... Do devete epizode je sve bilo čak i vrlo zanimljivo, ali posle...Mislim, uništiti celu seriju, zbog eto nekakve idiotske zamisli, koju prati još idiotskiji marketing i, naravno, najidiotskija od svih publika sama kojoj se ovakva sranja mogu prodati. (EDIT: Da ne bude zabune, i sebe ubrajam u poslednju skupinu <_< )Jad i beda. Najtužnije je što je serija stvarno mogla biti zabavna, ovako je samo patetična i neuverljiva. Ali, zbog nekakve tendenciozne i idiotske zamisli upropastiti sve ostalo, i još imati kome prodati tu ideju. Tužno...

Edited by Ajant23
Link to comment

Odgledo 3. sezonu Babylon 5 :Hail: , B5 filmove i Crusade. Filmovi su mesavina plotova i potpuno odvojenih prica. Ok za pogledati, nista epohalno. Crusade je totalni promasaj. Serija ko da je zaljubljena sama u sebe, izvestaceni likovi, kapetan koji enormno ide na qrac i na kraju sve prekinuto nakon prve sezone. Ni primaci Babylon 5.

Link to comment

Od danas na torrentima Eureka, počinje 4. sezona. Startovala je i nova serija po delu Stephena Kinga Haven u produkciji SyFy:

Deep in the heart of Maine, Haven is a town where people with supernatural abilities have migrated for generations because it mutes their powers, allowing them to lead normal lives. At least, until recently. When hot-shot FBI agent Audrey Parker is called to Haven to solve the murder of a local ex-con, she catches the killer but uncovers a much deeper mystery about this town. Each week, as the town-peoples’ dormant powers begin to express themselves, Audrey will try to keep these supernatural forces at bay while unraveling the many mysteries of Haven – including one surrounding her own surprising past in this extraordinary place.
havenb.jpg Edited by Jolly Roger
Link to comment
3628.png:wub: 6. sezona bolja no ikad, epizoda 3 posebno!
Da, odlični su. Izgleda da im je pauza baš prijala... :) Edited by Jolly Roger
Link to comment

Futurama je dobila mnogo prelaskom na Comedy Central... Cini mi se da imaju mnogo vise slobode da cackaju aktuelne teme...Ono sto mi se ne svidja je to sto vec postoji takva serija na tom istom kanalu pa imam utisak da su tu da pokriju teme koje se aktuelizuju za vreme pauze izmedju 2 sezone South Parka

Link to comment
U Eureka S04E01 se pojavio Gaius Baltar, sada i serija zvanicno rula :Hail:
ih, sto je super sto su mi ostale skoro 3 sezone za pogledati :)sasvim solidna serija
Link to comment
Futurama je dobila mnogo prelaskom na Comedy Central... Cini mi se da imaju mnogo vise slobode da cackaju aktuelne teme...Ono sto mi se ne svidja je to sto vec postoji takva serija na tom istom kanalu pa imam utisak da su tu da pokriju teme koje se aktuelizuju za vreme pauze izmedju 2 sezone South Parka
To im je samo plus kod mene. I ranije mi je Futurama bila vrlo blizu South Parka, a sad stoje rame uz rame.A tu negde su i 19fcd.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...