Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

i ova the gates, sa rhonom [koja me i dalje nervira, i koja je ipak ostala u sjenci marisol nichols aka nadia yassir] nije losha. miran mali grad bogatuna, a ustvari taom vampiri i vukodlaci. nije da je fenomenalna, ali prva epizoda je sasvim pristojna. ni blizu true blood, naravno :)

Link to comment
Meni je, uz Ally McBeal, nekako ko da je sve te serije radila ista ekipa. Naravno atmosfera u serijama je totalno drugacija.
Pa i jeste :D Edited by Sludge Factory
Link to comment
odgledao u prethodnih par dana firefly. super je, zasto je ovo ukinuto posle jedne sezone?
Samo FOX zna. Ne samo da su je ukinuli, nego su i snimljene epizode emitovali u pogresnom redosledu. Na kraju su seriju ukinuli, a da nisu cak ni pustili sve snimljene epizode prve sezone. Kasnije su pustili poslednje 3 epizode pola godine kasnije. Kao da su od pocetka sa namerom sabotirali svoju seriju. Ko ce ga znati zasto. Mozda je bila previse rebel i anti government za period posle 11. septembra u USA. Edited by deeps
Link to comment

Odgledao vise od pola sezone The Good Wife i serija uopste nije losa, niti previse sapunjava kao sto bi se iz naziva moglo predpostaviti.Prica zapocinje seksualnom i korupcionom aferom, muz zavrsava u zatvoru, a zena aktivira davno zapostavljenu advokatsku karijeru. Svaka epizoda donosi zanimljiv slucaj, a tu je i glavna prica, slucaj supruga tuzioca, kome je izgleda dosta toga namesteno. Sve u svemu, prilicno zanimljiv razvoj likova i radnje. Nista spektakularno, ali preporucujem za gledanje ovako preko leta kad ponuda serija i nije neka.

Edited by mr@ki
Link to comment

Se prima neko na Scrubs?Juče odgledah poslednju sezonu koja je opako sklepana, ali je i dalje ultra zabavno. Doduše, sad više nije. Uvek se skenjam kad ogledam poslednju sezonu sitcoma, bilo sa Svi vole Rejmonda, a evo i sada sa ovim. Jedna od retkih serija koju ću kad tad zviznuti ponovo. Relaksira u pm.

Link to comment

scrubsi su carevi u prvih 5 sezona. posle toga krsh. steta, bila mi jedna od najdrazih serija...doduse, i dalje su mi tih 5 sezona super, i bash bi mogao opet da ih odgledam.

Imas i film Serenity!
pogledao sinoc :)super je i film. bash steta sto su ukinuli seriju, mislim da je mogla da bude jedna od najboljih ikad.
Link to comment
scrubsi su carevi u prvih 5 sezona. posle toga krsh. steta, bila mi jedna od najdrazih serija...doduse, i dalje su mi tih 5 sezona super, i bash bi mogao opet da ih odgledam.
potpisujem ovo.samo sto sam ja vec odgledala celu seriju par puta :)
Link to comment
potpisujem ovo.samo sto sam ja vec odgledala celu seriju par puta :)
Nemojte tako pobogu ljudi. Šta se to toliko promenilo da iz vr' serije pređe u totalni krš? Meni su kasnije sezone dojajne samo zbog Boba Kelsoa (kakva je to kralj!) kome su dali malo više prostora, ali ostalo je u najmanju ruku ok. Ok, smara malo JD-ovo detence kome stvarno nije bilo mesta u celoj priči, ali sve u svemu, serija se deli na savršenu i malo manje dobru od tog što je opet odlično. :)
Link to comment
Odgledao vise od pola sezone The Good Wife i serija uopste nije losa, niti previse sapunjava kao sto bi se iz naziva moglo predpostaviti.Prica zapocinje seksualnom i korupcionom aferom, muz zavrsava u zatvoru, a zena aktivira davno zapostavljenu advokatsku karijeru. Svaka epizoda donosi zanimljiv slucaj, a tu je i glavna prica, slucaj supruga tuzioca, kome je izgleda dosta toga namesteno. Sve u svemu, prilicno zanimljiv razvoj likova i radnje. Nista spektakularno, ali preporucujem za gledanje ovako preko leta kad ponuda serija i nije neka.
meni se svidja, kao i sve na hallmarku. propustila poslednju epizodu sezone (da, ja serije gledam na televizoru, old school)
Link to comment

pocela sam da gledam entourage... al od seste sezone... fino.nego, nesto sam sada citala o sashi grey... pojavice se u sedmoj sezoni.izvin'te ako ponavljam info.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...