Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

carnivale opsti s kevom, to smo vishe puta konstatovali. jedna od najboljih serija ikad, ali cancelovana je posle dvije sezone, tako da se zavrsava cliffhangerom.
E sad mi uopšte nije jasno kako sam samo uspeo takvu seriju da propustim... Eto, dešava se to izgleda i najboljima. :)Krenuo s gledanjem. Da opšti - opšti. ;)
Link to comment
i jel neko zna koja je fora sa serijama "The Practice" i "Boston Legal" isti glumci ista tema bem li ga ....
Recimo da se Boston legal na neki nacin nastavlja na The Practice. Na kraju The Practice su uveli u pricu likove koji nastavljaju radnju u novoj seriji. Osim tog kratkog "preklapanja", nema previse veze izmedju likova u jednoj i drugoj seriji.
Link to comment
carnivale opsti s kevom, to smo vishe puta konstatovali. jedna od najboljih serija ikad, ali cancelovana je posle dvije sezone, tako da se zavrsava cliffhangerom.
Ne znam kako sam ovo uspela da propustim, evo sad sam stavila da se skida. Po sadržaju bih rekla da je odlična.
Link to comment
Ne znam kako sam ovo uspela da propustim, evo sad sam stavila da se skida. Po sadržaju bih rekla da je odlična.
Stvarno je mnogo dobra, nećeš se pokajati...
Link to comment
ima je u tonama serija (a ni jednoj postenoj)deluje kao pristojna cica ...
meni ona prilicno antipaticna, i djeluje mi da ne bi mogla kvalitetno odglumiti ni da joj zivot zavisi od toga, ali ima je u novoj ABC seriji the gates. valjda je prekjuce izasla prva epizoda. vampiri, vukodlaci i te neke zajebancije. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Vredi li gledali neku od serija zbog nje Rhona MitraRhona_Mitra_650494.jpg

rhonamitra06.jpgrhonamitra07.jpg

ima je u tonama serija (a ni jednoj postenoj)deluje kao pristojna cica ...i jel neko zna koja je fora sa serijama "The Practice" i "Boston Legal" isti glumci ista tema bem li ga ....

Vredi zbog nje gledati bilo sta. Ima je u onom filmu Spartakus, jos se secam scene sa pijace, "jaki bokovi, dobro ce da radja" :D Meni je, uz Ally McBeal, nekako ko da je sve te serije radila ista ekipa. Naravno atmosfera u serijama je totalno drugacija.
Link to comment

Odgledao drugu i pola trece sezone babylon 5. Sve je bolje i bolje. Atmosfera polako prerasta u prilicno mracnu biti-ili-ne-biti. Neke epizode su sjajne (npr. ona kad dilen objasnjava sustinu mimabrske religije). Sve je vise upletenih i cini mi se da bi trebala tabla vleicine zgrade da se nacrtaju svi odnosi, odlicno napravljen svet :thumbsup: Odgledo i dve epizode babylon 5 crusade. Smesno lose zasad.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...