Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

jel moze neko da mi kaze ko joj je ubio decka ... izgleda ce potrajati dok se ne dodje do toga, a nesto me mrzi da gledam

Korumpirani pandur koga je unajmio Ted Denson. To ćeš saznati na kraju prve sezone. Na kraju druge sezone saznaćeš da je drugi korumpirani pandur ubio tog korumpiranog pandura koji ga je ucenjivao. A, na kraju treće sezone serije, probudiće se savest u mladom korumpiranom panduru, pa će i sebe i Teda Densona poslati u zatvor zbog ubistva dečka verenika mlade pravnice :D

Link to comment
dobar je 24, mada mislim da bi daleko bolje bilo da ima 12 epizoda po sezoni. obicno negdje posle polovine pocnem da gubim polako interesovanje, zbog previse obrta..elem, jutros izasla prva epizoda izvjesne serije 'rubicon'. po nekim forumima se prilicno pohvalno izrazavaju o njojzi. inace je AMC-eva serija [mad men, breaking bad].
Ne znam, meni tek posle 12e kreće zakuvavanje, ali ono, klifhengeri na kraju svake epizode. Sedma je takva bila od samog starta, a druga polovina druge sezone je apsolutni master piece.
Link to comment

Korumpirani pandur koga je unajmio Ted Denson. To ćeš saznati na kraju prve sezone. Na kraju druge sezone saznaćeš da je drugi korumpirani pandur ubio tog korumpiranog pandura koji ga je ucenjivao. A, na kraju treće sezone serije, probudiće se savest u mladom korumpiranom panduru, pa će i sebe i Teda Densona poslati u zatvor zbog ubistva dečka verenika mlade pravnice :D

:Hail: hvala, sad komotno mogu shift+delete ovih 15 gb koji mi uzimaju mesto na hdu :D
Link to comment

dobra je ova prva epizoda rubicona. nista sto nismo ranije vidjeli, nekakva vladina konspiracija, ali djeluje jako zabavno. steta sto sad treba cekati mjesec dana do druge epizode.persons unknown me, pak, vec kod druge epizode pocela nervirat. ochigledno da ce, makar djelom, biti kao saw. a ako je nekome u lostu smetalo sto likovi ne 'postavljaju pitanja', treba da vidi ovo.

bjeze iz grada, prodju nekakve invisible [ali ne i sonic] fences, predju nekih kilometar-dva, i onda dodju do nekakve svjetlosti, ulete u nju i odjednom se nadju nazad u gradu. njihova reakcija? parkiraju se, i svih sedmoro lagano prolaze pored night managera koji im je nesto ranije pobjegao kad su ga htjeli ispitivati, ne rekavsi ni rjechi njemu, niti o toj svjetlost. wtf? sawyer bi barem rekao 'son of the bitch'. ove bole ushi <_<

elem, gledacu je i dalje, vjerovatno, dovoljno je zabavna. josh jedan gilti plezr

Link to comment

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa toooooooooooooooooooooooooooooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!HVALA ZA INFOOOOOOOOOOoooooooOoooooooooOooooooooooOOOOOOOOooooooooooooo

Link to comment

Pogledao i poslednju epizodu 3. sezone Breaking Bad-a.Bilo je nekoliko malo dosadnijih epizoda ove sezone u smislu da se nista kapitalno ne desava vec se samo likovi nadogradjuju(ne volim kad se to radi na taj nacin i ako same epizode nisu bile uopste glupe).Ali ako izumemo tih nekoliko epizoda, ostatak sezone je bio na nivou prve dve sezone(znaci odlican), sem poslednjih nekoliko koje su pravo savrsenstvo i u punoj meri docaravaju ime same serije.

Link to comment
Ali ako izumemo tih nekoliko epizoda, ostatak sezone je bio na nivou prve dve sezone(znaci odlican), sem poslednjih nekoliko koje su pravo savrsenstvo i u punoj meri docaravaju ime same serije.
Poslednje dve epizode treće sezone = :Hail:Ovo posebno:

Edited by Jolly Roger
Link to comment

carnivale opsti s kevom, to smo vishe puta konstatovali. jedna od najboljih serija ikad, ali cancelovana je posle dvije sezone, tako da se zavrsava cliffhangerom.nego, persons unknown. mislim da je ovo zvanichno prva serija u kojoj me apsolutno svi likovi nerviraju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...