Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

nisam josh odgledao, ali mislim da kod lie to me nema puno skokova u kvalitetu, ni gore ni dole. samo je bila jedna ona epizoda sa multiple personalities disorderom, koja mi je bila krsh, ostale su sve na manje-vise istom nivou. ako ti se svidjala serija do sad, pretpostavljam da ce i ova epizod. ako nije do sad, nece ni od sad :)

Link to comment
mogao bih da se slozim sa nekim tvojim stavovima ali mi je ipak Duchovny u glavnoj ulozi jak lik i sasvim dovoljan da odgledam.
we're all hankies!meni je do kraja prve sezone postalo odlicno, i kupio sam sad i drugu.pocinje kao banalna premisa, ali meni su ljudskost koja postepeno isplivava kod raznih likova, i njihovi odnosi, skroz super.uopste mi ne smeta da odgledam (i) razne gluposti koje promicu da bih docekao neke trenutke istine.cak se i gomila odnosnih nekonzistencija cini prosto stvarnim.malo su mi zasmetala ruzna stopala u poslednjoj epizodi prve sezone.
Link to comment

nije losha epizoda lie to me. kao sto pomenuh, nikakav pretjerani skok u kvalitetu ili sta god, ali dobra. jason dohring skroz creepy psihopata.elem, persons unknown djeluje zanimljivo. vise mi se svidjela nego pilot epizoda npr. flash forwarda. neki likovi su, kao i u ff, blago annoying, a gluma mrshava, ali moze se gledat. s tim sto imam osjecaj da ce se do kraja pretvoriti u nesto sto najvise lichi na 'saw' serijal [koji je meni uzasno glup, makar sudeci po prva dva filma]

Link to comment
yay :)danas [tj, sinoc] bila prva epizoda serije 'persons unknown'. vidim po komentarima da je prilicno misteriozna [whatever that means], neki kazu da je to novi novi lost :rolajs: [dakle, vjerovatno ce ispasti josh veci promasaj od flash forward. ali eto, ako nekog kojim slucajem zanima, moze da pogleda. "New NBC show Persons Unknown, which follows seven strangers abducted and placed in an empty hotel on an empty street in the middle of nowhere."
ja se dvoumim dal' da je skinem odmah i gledam epizodu po epizodu ili da sačekam da se nakupi bar 5-6 epizoda pa da odgledam u jedno pretoplo letnje popodne.
Link to comment
we're all hankies!meni je do kraja prve sezone postalo odlicno, i kupio sam sad i drugu.pocinje kao banalna premisa, ali meni su ljudskost koja postepeno isplivava kod raznih likova, i njihovi odnosi, skroz super.uopste mi ne smeta da odgledam (i) razne gluposti koje promicu da bih docekao neke trenutke istine.cak se i gomila odnosnih nekonzistencija cini prosto stvarnim.malo su mi zasmetala ruzna stopala u poslednjoj epizodi prve sezone.
potpuno tacno, osetio si i prepoznao potpuno isto sto i ja. upravo sam odgledao II sezonu, utisak je mnogo bolji nego posle prve.ne secam se da sam video opustenije i elegantnije docaran lik pravog dzentlemena od Hanka koji je prosto briljantan u svojoj toplini nasuprot nekontrolisanoj dekadenciji i disfunkcionalnosti ostalih likova.neverovatno je uverljiv i na momente dirljiv Hankov odnos sa cerkom. uzivao sam u svakoj epizodi. Edited by 3opge
Link to comment

odgledah persons upravo ... ako je ovo nesto nalik SAWu jebo sam im mater ... koga vise briga za taj tipa filmova/serija. inace, ocajan casting, likovi su c produkcija sem onog charlija. FF je u tom smislu 10x bolji. videcemo sta donosi 2. epizoda. iskreno se nadam da nije saw fazon ili im zelim ukidanje nakon 5 epizoda.

Edited by 8-walker
Link to comment

Odgledao sedmu i osmu sezonu 24.:ziga: Jack Bauer :ziga: Serija ubija, kome ne valja taj ne zna šta valja. cool.gif

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

dobar je 24, mada mislim da bi daleko bolje bilo da ima 12 epizoda po sezoni. obicno negdje posle polovine pocnem da gubim polako interesovanje, zbog previse obrta..elem, jutros izasla prva epizoda izvjesne serije 'rubicon'. po nekim forumima se prilicno pohvalno izrazavaju o njojzi. inace je AMC-eva serija [mad men, breaking bad].

Link to comment

private lacky ! :Dvredi skinutisigurno je uzbudljivija od damages ... jel moze neko da mi kaze ko joj je ubio decka ... izgleda ce potrajati dok se ne dodje do toga, a nesto me mrzi da gledam

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...