Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

HBO ima nekoliko odlicnih serija, a californication je showtimeov proizvod. ne volim ni californication ni ostale showtime serije.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
meni taj kelifornikejsn zesce smece. posle svake epizode se restaruju odnosi likova, pa i nema njihovog razvoja, ovaj kara na cao sto oce da smori, trudi se da shokeera, dve odlicne replike po epizodi, malo aktuelne i dobre myuze i svi su kul ko luna lu
mogao bih da se slozim sa nekim tvojim stavovima ali mi je ipak Duchovny u glavnoj ulozi jak lik i sasvim dovoljan da odgledam. steta je sto serija nema malo suptilnije dramske poteze i inventivnije uvodjenje likova. epizoda sa njegovim caletom je zaista bila katastrofalna.sto se broja fircunga po minutu tice to niko i ne uzima za ozbiljno ali seks mu tu dodje i kao mala dekoracija.mislim da ni autori nisu bas rascistili sta zele, laku parodiju uz kishu picaka ili ozbiljniji pristup u obliku porodicno emocionalne drame.
Link to comment
HBO ima nekoliko odlicnih serija, a californication je showtimeov proizvod. ne volim ni californication ni ostale showtime serije.
Ma, post sam pisao zbog HBO-a, a ne Kalifornikacije :D , iako prelaz ima smisla.A, da, Showtime ima mnogo negledljivih serija. Pominjao sam ranije Aggressive Mediocrity kompaniju Kalifornikacije :PEDIT: Setih se i proverih: i tada sam se složio upravo sa tobom i to oko istog :D Edited by Ajant23
Link to comment

lost room je okne mogu da kazem da sam odusevljena, al sasvim je dobra mini serijajel gledao neko mistery science theater 3000?sudeci po 1 epizodi, zabavan je.

Link to comment

Pogledao prve dve epizode Justified. Sta znam, nekako mi mekano to previse. Da ne kazem neozbiljno. Olifanta i mogu da svarim ali mi je prica skroz sladunjava, a slucajevi na nivou Nik Slotera. Dacu jos jednu sansu ali cini mi se nema tu leba...

Link to comment

sta znam, meni je bash super. meni je, doduse, super sve sto ima veze sa americkim jugom. olyphant mi je ovdje skroz dobar, boyd totalni car, njegov otac [friendly gay other iz losta] takodje. jedino me raylanov otac nervira [i on je mislim igrao u lostu, valjda jackovog oca. i tu mi nije bio simpatican].ne znam, meni kul atmosfera malog nikakvog grada. a i u koliko serija imash situaciju da glavni lik, uz to super-pandur, dobije batine kao raylan kad su ga ona dva rednecka izlupali? :)zadnja epizoda mi je, doduse, bila nesto slabija. ali sve u svemu, ovo mi je uz treme, kao sto rekoh vec, najbolja nova serija.

Link to comment

omfg .. moze li biti dosadniji ovaj Damages ?! ko mi je to preporucio bese? odgledao sam 3 epizode i ne znam da li da batalim, hoce li se nesto jebeno desiti uskoro ?

Link to comment

Ja sam preporucio.... i prestao da gledam vec nakon par epizoda :P Dosadna je i Glen Klouz i Tejt i sestra od muza, ma svi!Sad skidaj Dirty Sexy Money. Jeste da je trash najveci, ali bar imaju dobre ribe! Karen Darling :Hail:

Edited by nbg4ever
Link to comment
Ja sam preporucio.... i prestao da gledam vec nakon par epizoda :P Dosadna je i Glen Klouz i Tejt i sestra od muza, ma svi!Sad skidaj Dirty Sexy Money. Jeste da je trash najveci, ali bar imaju dobre ribe! Karen Darling :Hail:
Jel DSM otkazan posle 2 sezone?
Link to comment
Da. Nego, poceo opet 'Lie to me'... Jason Dohring (Logan iz Veronice Mars) kao guest star. :D
yay :)danas [tj, sinoc] bila prva epizoda serije 'persons unknown'. vidim po komentarima da je prilicno misteriozna [whatever that means], neki kazu da je to novi novi lost :rolajs: [dakle, vjerovatno ce ispasti josh veci promasaj od flash forward. ali eto, ako nekog kojim slucajem zanima, moze da pogleda. "New NBC show Persons Unknown, which follows seven strangers abducted and placed in an empty hotel on an empty street in the middle of nowhere."
Link to comment
yay :)danas [tj, sinoc] bila prva epizoda serije 'persons unknown'. vidim po komentarima da je prilicno misteriozna [whatever that means], neki kazu da je to novi novi lost :rolajs: [dakle, vjerovatno ce ispasti josh veci promasaj od flash forward. ali eto, ako nekog kojim slucajem zanima, moze da pogleda. "New NBC show Persons Unknown, which follows seven strangers abducted and placed in an empty hotel on an empty street in the middle of nowhere."
Ceo dan se mislim dali da skidam 'Person Unknown' i nekako mi se ne da. Letnja serija (pa jos i na NBC-u...) ne obecava mnogo. Nego da skinem li ovu epizodu 'lie to me'? Vidim po netu da je buzz u stilu 'jedna od boljih do sada' i sl. Mada me zabrinjavaju histericni komentari poput: 'Jason Dohring's brilliant performance' i ostala hailovanja, koji, po svemu sudeci, ostavljaju Logan fangirls poput freaka, lube i tebe... :P
Link to comment

jedan je logan!skinula te nepoznate ljude. tjah. vrucina, pa pilot moze da prodje. procenjujem po sindromu drugog albuma. ako ne moram ponovo da gledam pilot da bih pohvatala, mozda moze i da prodje.nego, poklekla sam pod pritiscima i pokupila tu novu sezonu doctor who. sad ga pise onaj steve moffat sto je radio couplings, i svuda salve odusevljenja kako je preporodio seriju itd. bas da vidim i to cudo

Link to comment
Nego da skinem li ovu epizodu 'lie to me'? Vidim po netu da je buzz u stilu 'jedna od boljih do sada' i sl. Mada me zabrinjavaju histericni komentari poput: 'Jason Dohring's brilliant performance' i ostala hailovanja, koji, po svemu sudeci, ostavljaju Logan fangirls poput freaka, lube i tebe... :P
Ja upravo odgledah i mislim da je ok, na nivou prethodnih epizoda.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...