Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Nasao sam i ja na torrentima, ali neke verzije koje uopste ne rade.
Kako ne rade? Torrenti ne rade ili skinuti fajlovi? Torrenti imaju sasvim dovoljno sidera za dobre brzine a vidim da se ljudi u komentarima ne žale na bilo kakve probleme...
Link to comment

gledao i ja. onako u cugu. ne delim garsijino odusevljenje, al' kako je sad mrtva sezona za serije, po sistemu daj sta das, moze da se odgleda. svakako nije krs.

mada, gledao sam je relativno skoro, a vecinu serije vec zaboravio. secam se da su trazili neke predmete i kljuc da bi usli u onu sobu. i posle je bilo kao neko isterivanje djavola.

Link to comment

ma svakako vise nikad necu da ocekujem spektakularan kraj. ni dobar kraj. ni zadovoljavajuc :(lost me hendikepirao.gledacu danas ili sutra, svakako.sta jos moze da sluzi nama lost-rekonvalescentima?

Link to comment
ostavila ashes to ashes s03 da odgledam u cugu. sad zavrsila 5/8 i strepim da ce da se pretvori u fringe, a spoileri neki ukazuju na lost. nadam se da mi nece ostati traume za sve buduce serije.
ono sto nisam dobila od losta dobila sam od ashes to ashes. god save the queen!
Link to comment

odgledao I sezonu californication.jednostavna konstrukcija scene i glavni lik koji pliva u pusi djusu ali cezne za pravom zenom.Duhovny i McElhone su carevi.

Link to comment
odgledao I sezonu californication.jednostavna konstrukcija scene i glavni lik koji pliva u pusi djusu ali cezne za pravom zenom.Duhovny i McElhone su carevi.
Što bi reklo da ti se dopada na neki način? Da ti je gledljivo? Da vidiš u tome nešto što se nalazi između druge i treće rečenice?Nešto od ovih pitanja možda :unsure:
Link to comment
Što bi reklo da ti se dopada na neki način? Da ti je gledljivo? Da vidiš u tome nešto što se nalazi između druge i treće rečenice?Nešto od ovih pitanja možda :unsure:
svakako vise nego gledljivo, uzivao sam u odlicnim dijalozima.ne smeta mi ni sto su neki likovi plitki i zapostavljeni a neki preforsirani.od ovako jednostavne zamisli ne kojoj sve lezi ne treba ocekivati nista vise.tebi se ne dopada?
Link to comment

Jednostavno mi ne uspeva da gledam duže od polovine vremena predviđenog za jednu epizodu...Mislim, to između druge i treće tvoje rečenice to jeste preporuka koja motiviše da se gleda, ali... U stvari, kao da imam otpor prema HBO-u. Što je pomalo blesavo zato što rade mnogo toga što je jasno promišljeno i nije naivno, ali fali mi valjda ona tačka u kojoj se industrija toliko razvije da počne da daje nusprodukte.Dali su samo jedan veliki nusprodukt, i još dve serije u kojima su postigli vrh planiranog. Mada, i za ove dve serije, volim da kažem da ne bi bilo Sopranosa da nije bilo Kojaka. Mislim da je kreacija samog Chasea u stvari nusprodukt njegove duge karijere u industriji, pa je i tu on veći od HBO-a.

Link to comment

meni taj kelifornikejsn zesce smece. posle svake epizode se restaruju odnosi likova, pa i nema njihovog razvoja, ovaj kara na cao sto oce da smori, trudi se da shokeera, dve odlicne replike po epizodi, malo aktuelne i dobre myuze i svi su kul ko luna lu

Edited by Hustler
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...