Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

poceo da gledam Nip/Tuc na B92. ranije sam bacio pogled par puta i nije me dojmilo ali sad mi bas dobro dodje pred spavanje (daju po dve epizode). cega sve tamo nema :lol::isuse:
Vrlo brzo ce od serije da ti ostane samo usiljeno stancovanje bizarnosti.
Link to comment
finale ff dosadno kao i prethodnih par epizoda, a uostalom i kao i 2/3 serije. onih nekoliko epizoda posle pauze je bilo stvarno dobro. serija je imala dobar potencijal, ali jebiga, uspjeli su internacionalnu konspiraciju ogromnih razmjera da uchine dosadnom.
E, baš jeste. Sasvim bez veze i bezidejno. I zašto Čarli u sledećem viđenju budućnosti, koje je 2015. izgleda kao da ima bar 25 godina, kad je to sada dete od oko 7-8 godina??? Na sreću, nikada nećemo to sazanti.
Link to comment
u sledećem viđenju budućnosti, koje je 2015.
Koliko ja videh, nekima se prikazala 2015, nekima 2011... Edited by jms_uk
Link to comment
Koliko ja videh, nekima se prikazala 2015, nekima 2011...
Tačno, sorry. Mada, to je nebitno za ono što je videla Čarli i 2011. i 2015. ona je dete, a ne odrasala osoba.
Link to comment

mnjah, who cares, realno?vazno je da smo ponovo vidjeli keiko, ostalo je ionako skroz debilno.nego, jel gledao neko babylon 5? kazu na nekim lost forumima da je to primjer zaokruzene priche, razmotanih zapleta i tako to. a igra i mira furlan. dakle, vrijedi li skidati [ako se uopste moze naci na torentima] ?

Link to comment

torrent ali trebace ti 20 godina da ga skines. Ja sam odlegedao prvu i poceo drugu sezonu a kazu da tek od 3. vredi gledati :P Za sad mi ne deluje kao nesto specijalno mada ko zna kako ce se zavrsiti. Inace snimano davno pa je grafika tragikomicna no ono sto vredi je da nema idealizovanog sveta ala ST nego su ljudi i dalje gramzivi i pokvareni kao sto ce i uvek biti. Prica je uzasno antropocentristicka ali niko nije savrsen.

Edited by luba
bez linkova ovakve vrste
Link to comment

da, ja procitah negdje da se prva sezona komotno moze preskociti, a da posle toga postaje zanimljivo. hvala za torrent :)ujedno, hvala lubi za preporuku, modern life mi se svidja. nije spektakularna, ali sasvim pristojna i duhovita serija

Link to comment
nego, jel gledao neko babylon 5?
Samo sporadično, nikada nisam uspela da prevaziđem sopstvenu opsednutost Star Trekom. Inače, ima 6 sezona i 7 filmova. Čini mi se, da se Filipenko kune u ovu seriju. Edited by Arkadija
Link to comment

Serija ima 5 sezona. Ima jos jedna sezona druge serije iz te fransize(nisam gledao).Prvi put kad mi je neko preporucio seriju i kad sam pogledao pilot, secam se da nisam mogao verovati da su odlucli snimati seriju na osnovu toga. Kasnije, u prvoj epizodi same serije promeni se deo glumacke ekipe. Posle nekog vremena ipak odlucim da dam sansu seriji posto su se neki zaklinjali u nju, a i naletio sam na jedan od tih filmova sto su snimili na HRT-u i nisam se pokajao.Istina je ono sto pricaju da je serija veoma zaokruzena. Cesto imas momente u seriji da se onako nesto usput pomene, sto uopste nije bitno za tekucu radnju i ti to gotovo i ne primetis kao nesto bitno, a onda vidis da je to veoma bitno kroz 5-6 epozoda , ili cak u sledecoj sezoni. Zbog toga ako budes gledao, ja bas i ne bi preskakao ni jednu sezonu. Mozda evntualno poslednju(5. sezonu) koja se desava posle glavne price i bar meni i nije koliko se secam bila toliko zanimljiva.

Edited by deeps
Link to comment
nego, opet cu ja, justified je sve bolji. a boyd crowder je car. josh 2 epizode do kraja sezone
veceras krecem sa prvom epizodom, drzim te za rec. ;)
dosadan, nelogican i nepotreban.
Ima li i neko trece misljenje o Lutheru, da presudi vredi li ili ne? Edited by ducca
Link to comment

ostavila ashes to ashes s03 da odgledam u cugu. sad zavrsila 5/8 i strepim da ce da se pretvori u fringe, a spoileri neki ukazuju na lost. nadam se da mi nece ostati traume za sve buduce serije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...