Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

LutherNova BBC policijska serija Glavna uloga Idris Elba (Stringer Bell - The Wire)A dark psychological crime drama starring Idris Elba as Luther, a man struggling with his own terrible demons, who might be as dangerous as the depraved murderers he hunts.da03c6a436.jpg

sam video na drugom forumu, pa resih da prenesem i vama. Deluje zanimljivo, pa ko voli nek izvoli :D
Link to comment

FlashForward se zakuvao, ali da li ga to spasava? Jel' dobija još jednu sezonu?A šta je sa Stargate Universe? Da li i oni završavaju posle jedne sezone? Koja je, što se mene tiče, bila sasvim ok.

Link to comment

meni su zadnje 3 epizode iste kao prvih desetak, totalni smor. nego, vecina finala sezona ili serija ove godine su totalno bezveze. od housea [koji je doduse i prije toga bio bezveze vec jedno vrijeme], preko fringe, supernatural do losta. josh nisam pogledao 24

Link to comment
meni su zadnje 3 epizode iste kao prvih desetak, totalni smor. nego, vecina finala sezona ili serija ove godine su totalno bezveze. od housea [koji je doduse i prije toga bio bezveze vec jedno vrijeme], preko fringe, supernatural do losta. josh nisam pogledao 24
meni ff bio sasvim ok i zao mi je sto su ga otkazalimislim nije lost, ali kako se ispostavilo na kraju ni lost nije lost :(
Link to comment

Meni je taj kraj u 24 delovao kao priprema za film, a onda sam na wikipediji video da to uopste nije sigurno.

Edited by nbg4ever
Link to comment

nego, opet cu ja, justified je sve bolji. a boyd crowder je car. josh 2 epizode do kraja sezone

Link to comment

poceo da gledam Nip/Tuc na B92. ranije sam bacio pogled par puta i nije me dojmilo ali sad mi bas dobro dodje pred spavanje (daju po dve epizode). cega sve tamo nema :lol::isuse:

Link to comment

finale ff dosadno kao i prethodnih par epizoda, a uostalom i kao i 2/3 serije. onih nekoliko epizoda posle pauze je bilo stvarno dobro. serija je imala dobar potencijal, ali jebiga, uspjeli su internacionalnu konspiraciju ogromnih razmjera da uchine dosadnom.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

A bi neko napiso reč dve o Wallander-u, vrlo je moguće da je neko gledao, bilo oreginalnu švedsku ili BBCjevu varijantu. Fala unapred.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...