Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

dajte neke predloge za nesto duhovito i neozbiljno, da se dekontaminiram nakon ove lost-havarije. ili da po treci put obrnem it's always sunny...

Link to comment
dajte neke predloge za nesto duhovito i neozbiljno, da se dekontaminiram nakon ove lost-havarije. ili da po treci put obrnem it's always sunny...
si gledao Arrested Development?
Link to comment
dajte neke predloge za nesto duhovito i neozbiljno, da se dekontaminiram nakon ove lost-havarije. ili da po treci put obrnem it's always sunny...
meni su preporucili damages i underbelly ... skinuo obe, javljam ako valja :D
Link to comment
si gledao Arrested Development?
probao par epizoda, nije mi se svidjelo.
meni su preporucili damages i underbelly ... skinuo obe, javljam ako valja
taj underbelly zvuchi ozbiljno. nisam spreman za to. uostalom, imam treme. jel damages komedija, ili tako nesto?
Link to comment
taj underbelly zvuchi ozbiljno. nisam spreman za to. uostalom, imam treme. jel damages komedija, ili tako nesto?
Damages je advokatska drama, sa Glen Klouz i jos par poznatih likova. Uzela je 7 razlicitih nagrada Emija, Zlatni globus i slidno i jako je dobra. Nema ni minut scena u sudnici, vise je igra oko slucaja, namestaljke, zavere, ubistva i tako to. Ima fleshbekova i slicnih stvari. Prve dve sezone su odlicne, treca je nesto slabija. Ima 13 epizoda po sezoni. Preporuka! Edited by Milosh76
Link to comment
dajte neke predloge za nesto duhovito i neozbiljno, da se dekontaminiram nakon ove lost-havarije. ili da po treci put obrnem it's always sunny...
iako si me za srce ujeo, ponavljam, probaj modern family. jes da je jedna sezona, ali smejanje garantovano.
Link to comment
iako si me za srce ujeo, ponavljam, probaj modern family. jes da je jedna sezona, ali smejanje garantovano.
hvala, uzecu. sad treba both prezivjeti chinjenicu da je lost zavrsio i chinjenicu da je onako zavrsio. this better be good.mada, bacio sam se i na true blood rewatch, uskoro pocinje :)
Link to comment
dajte neke predloge za nesto duhovito i neozbiljno, da se dekontaminiram nakon ove lost-havarije. ili da po treci put obrnem it's always sunny...
30 rock!!
Link to comment

hvala na predlogu, ali pogledao prvu sezonu i ne svidja mi se :)evo 8-walkeru, i ostalima koje zanima, najava novih serija koje ce ici preko ljeta. djeluje kao da ima 2-3 koje bi mogle biti gledljive:http://www.televisionwithoutpity.com/show/summer_preview/summer_tv_preview_2010_new_tv.php

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
hvala, uzecu. sad treba both prezivjeti chinjenicu da je lost zavrsio i chinjenicu da je onako zavrsio. this better be good.mada, bacio sam se i na true blood rewatch, uskoro pocinje :)
potpuno isti problem imam :(nego kakav je taj karneval, i jel ima svrhe gledati 2 sezone, posto je otkazan?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...