Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

za ljubitelje mad men:evo jednog zanimljivog podcasta odličnog american life-apriča čovek koji je oriđiđi mad men i kog su kreatori serije imali u glavi sve vreme i kog su nekoliko puta pomenuli u toku serije i čije su reklame analizirali (zapravo serija počinje analizom njegove "think small" kampanje za WV)prva priča je njegova. kliknite na stream episode, počinje posle par minuta kada se završi uvodhttp://www.thisamericanlife.org/radio-archives/episode/383/Origin-Story

Edited by Hustler
Link to comment
za ljubitelje mad men:evo jednog zanimljivog podcasta odličnog american life-apriča čovek koji je oriđiđi mad men i kog su kreatori serije imali u glavi sve vreme i kog su nekoliko puta pomenuli u toku serije i čije su reklame analizirali (zapravo serija počinje analizom njegove "think small" kampanje za WV)prva priča je njegova. kliknite na stream episode, počinje posle par minuta kada se završi uvodhttp://www.thisamericanlife.org/radio-archives/episode/383/Origin-Story
e baki, vidis kako znam sta ce se tebi svideti.
Link to comment

jel gledao neko ff juche? treca zaredom prilicno dosadna epizoda, ali makar se keiko pojavila :)speshl ejdzent mark bentford koji slusha indie bendove i drugarima pravi kompilacije :lol:dzizs

Link to comment
jel gledao neko ff juche? treca zaredom prilicno dosadna epizoda, ali makar se keiko pojavila :)speshl ejdzent mark bentford koji slusha indie bendove i drugarima pravi kompilacije :lol:dzizs
Posle pauze serija je postala mnogo bolja, ali sa poslednjih nekoliko epizoda su se vratili dva koraka nazad. U prosloj epizodi, u obicnoj filer sceni, Benford ubedjuje cerku da ce sve biti dobro gotovo 4 minuta :isuse:. Nije ni cudo sto su ih ukinuli.
Link to comment
jel gledao neko ff juche? treca zaredom prilicno dosadna epizoda, ali makar se keiko pojavila :)speshl ejdzent mark bentford koji slusha indie bendove i drugarima pravi kompilacije :lol:dzizs
http://www.youtube.com/watch?v=VfORU_DKp0wMeni je FF sasvim ok i rijetko dosadan...jos samo jedna epizoda, mogao bih podnijeti jos pola sezone...Gleda neko The Mentalist? ja sam radi glupog naziva bojkotova do nedavno...naziv podsjeca na medium ili ghost whisperer...Prije neki bilo finale druge sezone, pripremam se da gledam...
Link to comment

kad smo vec kod toga ... sta gledati preko leta ? ???? ???? molim za neke preporuke, da nisu u fazonu lie to me ili supernatural. hvalaedit : dakle, ne neko koji nekom vanrednom sposobnoscu resava probleme, ubistva itd, niti nesto previse paranormalno.

Edited by 8-walker
Link to comment

probaj lie to me :Psta znam, vecina kul stvari se sad zavrsava, a pocinju true blood i mad men. true blood je, jeli, little bit paranormal, vampiri i te zajebancije. osim te dvije, pojma nemam.

Link to comment
kad smo vec kod toga ... sta gledati preko leta ? ???? ???? molim za neke preporuke, da nisu u fazonu lie to me ili supernatural. hvalaedit : dakle, ne neko koji nekom vanrednom sposobnoscu resava probleme, ubistva itd, niti nesto previse paranormalno.
Probaj Underbelly.Australian "mob", gomila zaista odvratnih likova, true story...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...