Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

odgledao prve dve sezone true blooda. nisam preterano odusevljen, al' nije ni lose. moze da se pogleda u pauzi ozbiljnih serija. btw, treca sezona krece za nesto vise od mesec dana.al' zato lie to me za tacno mesec dana. :wub:

Link to comment

nova epizoda ff mi je zestoki smor, ali bilo je kul kad su pominjali course-correction, a prikazivali charlija [kako god se zvao u ff]

Link to comment

opet dobra epizoda justified, jedino sto je falio boyd crowder :)lie to me dobio i trecu sezonu, i zvanicno. sutra nastavlja druga sezona

Link to comment

4400?Krenuo sam da gledam, ali nisam nešto raspomamljen posle 2 epizode. Ortak mi je tako napljuvao, da mi je ubio svaku želju da nastavim. Načelno, ideja mi je ok, kao i pilot, ali ide li to sve u dobrom pravcu™? Čisto sugestije radi, dajte opinione.

Link to comment

ja sam batalio negdje u drugoj sezoni. iskreno, nije mi se svidjela dovoljno ni da bi toliko izdrzao, ali nekako sam se nadao da ce nesto ispasti od nje. ali nije. rsmoedit: mislim na 4400, nisam gledao leverage

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Gledao neko Leverage?
Odgledao sve sto se dalo do sada, meni bila sasvim ok serija.
4400?
Poceo, ali batalio posle nekog vremena - ne secam se vise ni zasto...
Link to comment
Gledao neko Leverage?Vidim reklamiraju je k'o nenormalni u toku NBA prenosa :D
leverage je losa kopija britanske serije Prevaranti, zaboravih naziv u originalu. Isto grupa lopova, koji zamisljaju da su Robin Hud, pljackaju bogatase i neke koji su njima ili njihovim prijateljima naneli neku nepravdu. Britanska verzija je mnogo bolja.
Link to comment
leverage je losa kopija britanske serije Prevaranti, zaboravih naziv u originalu. Isto grupa lopova, koji zamisljaju da su Robin Hud, pljackaju bogatase i neke koji su njima ili njihovim prijateljima naneli neku nepravdu. Britanska verzija je mnogo bolja.
Leverage nije loša kopija Hustle-a zato što su glavni junaci Leverage-a lopovi, a ne prevaranti.Razlika između te dve serije je toliko da je potpuno besmisleno porediti baš njih.
Link to comment
Pa, mogu ja da ti dam linkove i da vanzemaljci vladaju svetom...
Ocekujem temu sa sve bazenom™ :DInace, ako nekog zanima, zavrsio se Damages i verovatno nece biti IV sezone.
Link to comment

BTW kako bese ono za Leverage:Ima epizoda koja se dogadja u BG , radi se o trgovini decom...Zanimljivo je sto tu mozete videti kombi na kom su tablice sa grbom, dakle onakve kakve bi trebale biti ali jos nisu.Ocigledno da je rekviziter istrazivao malo pa uzeo u obzir protok vremena dok se montira epizoda taman ce tada te tablice biti u upotrebi :s_d: :s_d: :s_d: :s_d: .Srbija brale!!!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...