Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

- voleo bih da V opstane iz sentimentalnih razloga, voleo sam originalnu seriju iz 80-tih :), V i FF imaju dosta jaku glumačku ekipu i uz nešto bolji scenario mogle bi znatno popraviti gledanost....

Link to comment

ko nije pogledao sinocnu epizodu pacifika ... moze slobodno da premota 44 minut i odgleda poslednjih 7. a i tih poslednjih 7 su pathetic piece of shit. prvih 44 su dinastija. serija je sve vece i vece dno

Edited by 8-walker
Link to comment

To sam do sad i radio, sve "romanticne" scene i one u SAD sam premotavao. Nakon ove epizode odlucio sam da nema vise smisla skidati i gledati to. Na sta su oni potrosili pare... :isuse:

Link to comment
mad men je odlicna serijanaravno, skrenucu paznju na gomile sopranolikih stvari u seriji, sto ne cudi obzirom na kreatora
cudno, ja nisam video bas ni jednu sopranoliku stvar a relativno skoro sam odgledao sopranose.mad men je pre svega konkretnije i bolje scenaristicki uradjena serija, nema toliko gnjavaze, nategnutog psihologiziranja i natezanja (Toni/psihijatar) kao kod sopranosa.
Link to comment

Sram vas bilo što blatite Pacifik i omalovažavate velike žrtve koje su podnesene za slobodu. Da nije bilo tih momaka koji su krvarili za Hulakapupu i Pipikulajei, danas bismo i dalje živeli u porobljenoj Evropi.

Link to comment

justified je sve bolji, zadnja epizoda najbolja do sad. zvanicno je potvrdjeno da ce biti i druga sezona :)

Link to comment

meni je kul. nista spektakularno, ali moderni kaubojac, americhki jug.. meni dovoljno. od svih serija koje su ove sezone pocele, justified mi se najvise svidja

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Justified je odlican :)Timothy Olyphant je sjajan, jos bolji nego u Deadwood. i vraca se Shane iz Shield na glavnu pozornicu posle ove epizode. covek je jednostavno rodjen za ovakvu ulogu negativca koju su mu dali :D mada serija nije za gledanje u nizu. jedna do dve doze nedeljno, taman :)

Edited by freakns
Link to comment

shane iz shielda je boyd iz justified? [moram konacno i shield uzet da gledam]boyd je totalni car :D

Link to comment

will do, kad zavrsim sa dollhouse.inace, da se ispravim, justified mi je druga najbolja serija koja je pocela ove sezone, iza treme, ofcourse :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...