Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Odgledao sam prve 3 sezone 'Boston legal' i meni je serija odlicna. Posebno Alan Shore i Denny Crane. :Hail::lol:
i ja krenuo nedavno sa BL, za sad odgledao dve sezone. nije lose, prilicno su zabavni i rado gledam ali nisam bas specijalno odusevljen. stoji to da su Alan i Deni likovi :Hail: svojevremeno sam na tv-u nesto malo gledao The Practice, i cini mi se da su imali mnogo zanimljivije (i ne treba reci ozbiljnije) slucajeve a da je ovde vise akcenat na likovima. mozda gresim, stvarno je bilo odavno... Inace, ne znam jesam li dobro video da The Practice nikad nije izasao na DVD-u tako da nema dobrog snimka za skinuti?
Link to comment
i ja krenuo nedavno sa BL, za sad odgledao dve sezone. nije lose, prilicno su zabavni i rado gledam ali nisam bas specijalno odusevljen. stoji to da su Alan i Deni likovi :Hail: svojevremeno sam na tv-u nesto malo gledao The Practice, i cini mi se da su imali mnogo zanimljivije (i ne treba reci ozbiljnije) slucajeve a da je ovde vise akcenat na likovima. mozda gresim, stvarno je bilo odavno... Inace, ne znam jesam li dobro video da The Practice nikad nije izasao na DVD-u tako da nema dobrog snimka za skinuti?
Practice se ne moze porediti sa BL...Prva je klasicna "advokatska" serija dok je BL (pogotovu u kasnijim epizodama) prakticno sprdacina sa advokaturom...BL je uzadnjim verzijama otisla u krajnost pa se tu vise ne zna ko koga ....
Link to comment

Ja sam skinuo zadnju (osmu) sezonu 'the practice' sa nekog public trackera. Ta je kao uvod za Boston legal. Velja je u pravu. Ono sto sam video od practice-a lici na stvarno ozbiljnu advokatsku seriju, BL je ismevanje, ne samo advokature... Not gay, not guilty! Denny Crane. :D

Link to comment

Nova epizoda FF

:Hail: kakva napetost, kakva akcija i - očekivani kraj: Demetri živi, Frost mrtav al ništa nije rešeno. Sad će biti zanimljivo videti koliko će se ostali FF obistiniti. Ovo bi trebalo da unese pometnju u lanac događaja.A živo me zanima koja je uloga Dženis u svemu ovome, izgleda da baš dobro glumi da glumi

Edited by Quince
Link to comment
Ja sam skinuo zadnju (osmu) sezonu 'the practice' sa nekog public trackera. Ta je kao uvod za Boston legal. Velja je u pravu. Ono sto sam video od practice-a lici na stvarno ozbiljnu advokatsku seriju, BL je ismevanje, ne samo advokature... Not gay, not guilty! Denny Crane. :D
BL je negde u sredini izmedju druge dve Kellyjeve serije, gorepomenute The Practice i Ally McBeal. Jeste da sve odise zajebantskim duhom, ali ima tu sasvim dovoljno ozbiljnih politickih i ostalih poruka.
Link to comment

meni su opet ove zadnje dvije epizode FF bezveznjikave. i da hoce vishe neko ubit janice, uzasno je iritantna

Link to comment

meni se radnja za sada fino odvija, nije smor kao što je sa nizom epizoda jesenas. I pored nekih predvidljivih momenata uspevaju da me iznenade. Iskreno, očekivala sam manje pa se zato tako lepo sad osećam :)

Link to comment
kreno da gledam mad men.... nisam zabavljen :(
Ha, moja greska! Kakva odlicna sapunjara i kakav kraj 1. sezone. Lepo je sto ljudi znaju da se igraju. Odlicne price singlemom, domacica, zene na poslu, porodica kao sa reklame, pizdarija replike...da greska, trebala se uhvatiti atmosfera
Link to comment

dobra je mad men. meni je ipak prespora, tako da je gledam otprilike jednom nedeljno, ali sve u svemu, prilicno dobro.pogledah svih 6 epizoda justified, meni se svidja. i mislim da moze biti josh bolja, samo ako je ne canceluju u nekom momentu

Link to comment

Ja odgledas sve od BL osim zadnje sezone i vidi se da su se u predzadnjoj malo istrosili pa ili preteruju do apsurda ili siluju temu. Treca i druga su ipak vrhunci.

Link to comment
Ha, moja greska! Kakva odlicna sapunjara i kakav kraj 1. sezone. Lepo je sto ljudi znaju da se igraju. Odlicne price singlemom, domacica, zene na poslu, porodica kao sa reklame, pizdarija replike...da greska, trebala se uhvatiti atmosfera
Pa, da... Igra po prepoznatljivom maniru HBO industrije... Žica sve to dere -_-
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...