Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

'mad men' je zakon, neverovatno prezicno uradjena i rezirana serija, pocetak 3. sezone nije bio bas dinamican ali posle je sve leglo.

sam vrh je epizoda u kojoj devojka zezajuci se po ofisu mini kosilicom odseca stopalo mladom lideru englezu.

steta sto January Jones ima samo 2 grimase u svom izrazajnom spektru.

Edited by 3opge
Link to comment
'mad men' je zakon, neverovatno prezicno uradjena i rezirana serija, pocetak 3. sezone nije bio bas dinamican ali posle je sve leglo.

sam vrh je epizoda u kojoj devojka zezajuci se po ofisu mini kosilicom odseca stopalo mladom lideru englezu.

steta sto January Jones ima samo 2 grimase u svom izrazajnom spektru.

Ja imam "čudan osećaj" u vezi te serije... <_< Verujem kad bih joj posvetio malo više vremena da bi me "kupila" ali jbga nešto me živci izdaju u poslednje vreme...
Link to comment
spartacus je vrlo dobra serija. napljuvase je neki ovde na osnovu prvih par epizoda, koje i jesu prosecne, ali kasnije prica i epizode postaju sve bolje. nisam do sada gledao seriju koja se toliko popravila u odnosu na pocetne epizode (naga telesa, sto zenska sto muska, su bonus). efekti jesu malo amaterski, u nekim momentima i smesni, ali koga briga. preporuka za gledanje.
jeste seljacki da se samoquotujem, ali posle odgledanog season finala spartacusa moram da iznesem svoje odusevljenje serijom. kao sto napisah ranije, serija se drasticno popravlja kako odmice. od epizode "the thing in the pit" pa do "kill them all" (odlicno season finale, steta samo sto

ne ubise i onu kucku ilithyiau i onog smrada ashura

, al' kapiram da mora nesto da se ostavi i za drugu sezonu, koja je, btw, neizvesna zbog bolesti spartacusa) serija razvaljuje. procitah negde da planiraju prequel dok whitfield ne ozdravi, sto ce verovatno biti sranje, al' jbg.Forge your own path... or join with us, and together we shall see Rome tremble.hihihi, kakav klinacki post, al' tak'a je serija, ostavlja gledaoca odusevljenog i napaljenog kao kakvog klinju. :D

Link to comment
kreno da gledam mad men.... nisam zabavljen :(
Polako... Tek si krenuo. Jos ne primecujes 1001 detalj po sceni. Videces i sam kad krenes da analiziras pokrete obrva Beti Drejper. :)
Link to comment
kreno da gledam mad men.... nisam zabavljen :(
Biće zanimljivije kada se zahutkta neizvesnost ko će dobiti izbore za predsednika SAD, 1960-te..
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...