Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

sta je sa 30 rock ? :( nema nove epizode vec 2 nedelje
vraca se uskoro, mislim za nekih 20 dana. valjda ce matt damon gostovati u nekoj epizodiedit: po eztv, vraca se 21. aprila Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

novi flash forward je opet kul

lijepo je vidjeti da je annoying lesbian agent ekshli negativac. nekako mi je lakse mrziti :)keiko :wub:

Link to comment

Nedostaje mi jedina soc. sapunica koju sam sa uživanjem pratio - Dream Team...Ako ovih dana iskriziram (gekn'o mi je stari TV, pa samo slušam radio, a generalno ne volim radio), možda i skinem pa počnem da gledam opet. :s_a:

Link to comment

Kakvi su to ludaci od scenarista bili.Na kraju svake sezone pobiju pola tima. Avionska nesreca, autobuska u tunelu, pomahnitali golman u svlacionici, snajperista na Wembley,... :lol: Nema sta ih nije snaslo. Nedostaje mi :(

Link to comment
novi flash forward je opet kul

lijepo je vidjeti da je annoying lesbian agent ekshli negativac. nekako mi je lakse mrziti :)keiko :wub:

Odlična epizoda, sjajan twist u zapletu
Link to comment
Odlična epizoda, sjajan twist u zapletu

AAAAAAAAAAAAAAAA! dobro je da sam tek sinoć stigla da odgledam, manje ću da čekam :D. paš se pitam kako će da izvuku pošto su prilično zapetljali sa likovima

Link to comment
Ja placem svaki put :lol:Carl mi nije jasan, ne mogu da verujem da neko moze biti tako glup. A zelim da verujem da ne glumi :)
Prozivali su Gervaisa da je on osmislio lik Karla, i da mu pise tekstove, jer ovaj ima zaista neverovatna zapazanja. Ricky kaze da niko ne bi mogao toliko da pripremi drugu osobu, godinama su radili emisiju na radiju (od koje je napravljena i ova serija).Ali, Karlov dnevnik :D :lol:
Link to comment
Dobar je Weeds prvih par sezona, nakon toga - totalno sranje. I MLP je macka i u Weedsu i u West Wingu, ma svugde ;)
u pravu si bio 100%... posle III sezone, serija je otisla hmmmm .... nizbrdo.Doduše u IV serijalu ima sisića ;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...