Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Stargate Universe je do pauze, koja je zaista trajala predugo, bio odličan! Za razliku od prethodnih Stargejtova, ovde sve deluje mnogo ozbiljnije. Jbg, sada je izgleda popularno napraviti pauzu na pola sezone, izdati DVD, Blu-ray, pa tako praviti 2 x minisezone od po 10-ak epizoda...

Link to comment
Stargate Universe je do pauze, koja je zaista trajala predugo, bio odličan! Za razliku od prethodnih Stargejtova, ovde sve deluje mnogo ozbiljnije. Jbg, sada je izgleda popularno napraviti pauzu na pola sezone, izdati DVD, Blu-ray, pa tako praviti 2 x minisezone od po 10-ak epizoda...
Potpuno se slažem sa tobom, SGU je odlična serija, jedino me taj detalj sa komunikacijskim kamenovima nervirao, zapravo one paralelne priče na Zemlji. Kad bolje razmislim u ovoj najnovijoj epizodi nisu išli na Zemlju da kuju zavere jedni protiv drugih, što znači da povlačim ono što sam gore rekla i zaključujem - odlična epizoda :P :P :P Edited by Arkadija
Link to comment

Serija "weeds" uopste nije losa ...lagana za gledanjeima dosta humoraglavna glumica je prava MILF (jbt 64-godiste je)za preporuku!!!(serija ne glumica)

samo da se znaova je glavna za weeds (stvaralac, producent i pisac serije) jenji%20%282%29.jpg

Link to comment

Dexter Spoiler!!!Odličan kraj sezone 4, očekivao sam nešto na kraju iako je na oko upalo sve u miran kraj, ali sam ipak bio iznenađen. Rita je bila cica na 2, neće biti isto bez nje :(

Link to comment

gleda li iko V ? nije los pravac u kojem se odvija sve, zakuhava se. i jel gledao iko capricu ? ja sam probao ali sam isklucio pred kraj prve epizode :D ... ne mogu da podnesem taj tip serije (tinejdz magic shit) nikako

Link to comment

ja gledam V, meni zabavno. nego, flash forward je sad stvarno dosta bolji nego sto je bio u pocetku. zna li se, hoce li dobiti drugu sezonu?

Link to comment
Dexter Spoiler!!!Odličan kraj sezone 4, očekivao sam nešto na kraju iako je na oko upalo sve u miran kraj, ali sam ipak bio iznenađen. Rita je bila cica na 2, neće biti isto bez nje :(
možda, al je zato smaračica na kub :)
Link to comment

gleda neko novo delo naseg zeta dzulijana farina i marki marka hbo? nastavlja se na fazon entourage, samo sto je njujork i probijanje na modnoj sceni, muzika 99 posto fenomenalna, cesto fini dijalozi, ima cica, ima skejtera i to pravih.odgledala cetiri, sad vidim da ima osam epizoda.

Link to comment
ja gledam V, meni zabavno. nego, flash forward je sad stvarno dosta bolji nego sto je bio u pocetku. zna li se, hoce li dobiti drugu sezonu?
Flash forward je na korak da postane ozbilna serija, ali sam pre neki dan pročitala da producenti ne znaju da li će biti 2. sezone. Sada ne mogu da pronađem taj sajt, mislim, da je u pitanju jako slaba gledanost.
Link to comment

Kako da čovek ne saoseća sa sjajnim marincima koji su okrenuli WW2 na stranu dobra? Kako da ne ceni doprinos SAD koje su fantastično odabrale glavno poprište kako bi zaštitili demokratiju i unapredili svoje interese? Naspram tamo nekakvih Moskvi, Lenjingrada, Staljingrada, Kurska, Operacije Bagration ovde do 1944. imamo takve gigantske događaje kao što su Solomonska ostrva, Maršalska ostrva, Gvadalkanal, Nova Britanija. Uostalom, nigde ne pada tako jaka kiša kao na Novoj Britaniji, 200 km severno od Australije...Slede velika finala na Ivo Džimi i Okinavi. Osećam da su i tu bili nadjačani deset puta slabijim i izgladnelim neprijateljem.

Edited by Filipenko
Link to comment
Cak je i V u opasnosti od otkazivanja.
:lol: Zar to gofno nije već otkazano :D Ne pamtim da je neka serija otišla na tromesečnu ili tako neku pauzu posle samo 4 epizode kao V :)
Link to comment

jel gledao neko wonderfalls? pogledah sinoc dvije epizode i super je. steta sto nije prezivjela vise od te jedne sezone.kome se svidja pushing daisies, svidjece mu se i ovo [isti je kreator obje serije - bryan fuller]

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...