Jump to content

PPPictionary


kgmr
Valkyrie
Message added by Valkyrie,
Quote

Topik je tribute dragom forumašu Warpu. RIP.

Pravila Pikčnarija su na prvim stranama, ko hoće da se igra a mrzi ga da čita pravila - neka pita najpre redovne učesnike kako bismo izbegli nemile scene (možda i nasilne, ne znam još).

 

Ko pogodi sliku - u obavezi je da crta zadatak.

Čija slika je pogođena - u obavezi je da pošalje zadatak pogađaču.

Ko je u gužvi i nema vremena duže od 24h da pristupi izradi zadatka - prenosi pravo crtanja nekom dobrovoljcu

Crtanje može rukom, u paintu, digitalnim penom, kako god - samo da je autentičan rad učesnika a ne downloadovana slika s neta npr.

 

Welcome!

Recommended Posts

7 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Jedan hint za noćobdije ako budu pogađale, bubnjar i pevač ovog benda lakih nota, su rođena braća!


sepultura sigurno nema pesme sa naslovom od 5 reci, necu ni da guglam… 😅

  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, Djuro said:

ej, kako to vidis na crtezu, leba ti?

 

Pa prvi crtez su oni satovi meni to kao prolaz vremena, pa onda druga slika ova porodica kao Djokovici fazon, ova glavna je pandan Nolu (ono su Srki i Dijana i Nenovaci kao) i onda treca slika kao kad je postala poznata i zvezda i kao u nju su ulozili i isplatilo se,dobro su se kladili, play the long game i tako

  • Haha 1
Link to comment
13 minutes ago, Midgeta said:

 

Pa prvi crtez su oni satovi meni to kao prolaz vremena, pa onda druga slika ova porodica kao Djokovici fazon, ova glavna je pandan Nolu (ono su Srki i Dijana i Nenovaci kao) i onda treca slika kao kad je postala poznata i zvezda i kao u nju su ulozili i isplatilo se,dobro su se kladili, play the long game i tako

 

Ala je tebi dobro! :lolol:

 

Blizu si sa satovima, sta Jos radis sa satom?

Naziv je u stvari u formi pitanja, otud drugu rec nisam bas umela da nacrtam. Treca nema veze sa porodicom, ono su prosto sve ljudi, vec je u pitanju...odnos

  • Hvala 1
Link to comment
9 minutes ago, Djuro said:

omg, odbijam da poverujem da je neko ovde slusao bros kad je bio mali :D

 

Guzate žene, cute boys pop bendovi, polako se formiraju obrisi moje ličnosti

  • Wub 2
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...