Jump to content
IGNORED

PPPictionary


kgmr
Valk
Message added by Valk,
Quote

Topik je tribute dragom forumašu Warpu. RIP.

Pravila Pikčnarija su na prvim stranama, ko hoće da se igra a mrzi ga da čita pravila - neka pita najpre redovne učesnike kako bismo izbegli nemile scene (možda i nasilne, ne znam još).

 

Ko pogodi sliku - u obavezi je da crta zadatak.

Čija slika je pogođena - u obavezi je da pošalje zadatak pogađaču.

Ko je u gužvi i nema vremena duže od 24h da pristupi izradi zadatka - prenosi pravo crtanja nekom dobrovoljcu

Crtanje može rukom, u paintu, digitalnim penom, kako god - samo da je autentičan rad učesnika a ne downloadovana slika s neta npr.

 

Welcome!

Recommended Posts

Dogovorismo smo se ja i nisam ja (ovo je moj zadatak a on će dati svoj pobedniku)20220522_001635.thumb.jpg.ddc48e1cea908706ac4c2e013907543c.jpg

 

Film, strani :dry: jedna reč. Iz kategorije ko je gledao znaće ko nije kajaće se

 

 

  • Wub 1
Link to comment

Dok Lančić crta da pitam, imamo li podforum 'Najodvratnije scene iz filmova'?

Moja je ubedljivo ova. Kad zamislim sebe bosog po snegu a da ne vidim gde trčim ... :cry: :cry: :cry:

 

mislim da se slično osećaju™ one kokoške kad im odseku glavu a one nastave da trče

 

Edited by centrifuga
  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, centrifuga said:

Dok Lančić crta da pitam, imamo li podforum 'Najodvratnije scene iz filmova'?

Moja je ubedljivo ova. Kad zamislim sebe bosog po snegu a da ne vidim gde trčim ... :cry: :cry: :cry:

 

misilm da se slično osećaju™ one kokoške kad im odseku glavu a one nastave da trče

 

Kao dugogodisnji pretplatnik na vrtoglavicu, zbog problema s vratnim prsljenovima, izbegavam sve filmove ili nenadane scene po liticama ili oblakoderima sa kadrovima na dole :sad:

 

Nisam Ja ima vremena jos frtalj sata, pocinje fudbal jos malo :)

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Lancia said:

Kao dugogodisnji pretplatnik na vrtoglavicu, zbog problema s vratnim prsljenovima, izbegavam sve filmove ili nenadane scene po liticama ili oblakoderima sa kadrovima na dole :sad:

 

 

Ja sam jedan posao odbila jer je trebalo da sedim na 15. spratu pored staklenog zida (bivša zgrada CK). A iz nekog razloga me na mrežama nalaze neki klipovi s onih staklenih mostova u kini, i kreću sami od sebe, ne puštam ih  :isuse:

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Svemir Zeka said:

 

Ja sam jedan posao odbila jer je trebalo da sedim na 15. spratu pored staklenog zida (bivša zgrada CK). A iz nekog razloga me na mrežama nalaze neki klipovi s onih staklenih mostova u kini, i kreću sami od sebe, ne puštam ih  :isuse:

Ako budeš išla u Dubai, nemoj da ideš u akvarijum, jedan deo ture je da prelaziš preko staklenog mosta ispod kog je gomila aligatora... :fantom:

 

Doduše, bolji deo je da se kupaš u bazenu zajedno sa ajkulama, ali mi gosođa nije dala da probam :(

  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, Svemir Zeka said:

 

Ja sam jedan posao odbila jer je trebalo da sedim na 15. spratu pored staklenog zida (bivša zgrada CK). A iz nekog razloga me na mrežama nalaze neki klipovi s onih staklenih mostova u kini, i kreću sami od sebe, ne puštam ih  :isuse:

Ma uzas :cry: ja sam skoro isao u gajbu, III sprat btw, s majstorom da popisemo stvari, koje je sjebala prethodna ekipa, on sve pogledaj ovde preko terase, bezi bre, verujem ti sve :ph34r:

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Ako budeš išla u Dubai, nemoj da ideš u akvarijum, jedan deo ture je da prelaziš preko staklenog mosta ispod kog je gomila aligatora... :fantom:

 

Doduše, bolji deo je da se kupaš u bazenu zajedno sa ajkulama, ali mi gosođa nije dala da probam :(

To je ljubav :wub:

Ja bih pre pristao na brckanje sa ajkulama, nego da ih gledam iz pticje perspektive.

  • Wub 1
Link to comment
1 minute ago, Valkyrie said:

Ja sam bila na staklenom balkonu Sirs tornja u Čikagu, no big deal. Ne smeta mi to. 

Ah, ti uvek moras da budes neka zajebana :fantom:

Link to comment
12 minutes ago, radisa said:

Ako budeš išla u Dubai, nemoj da ideš u akvarijum, jedan deo ture je da prelaziš preko staklenog mosta ispod kog je gomila aligatora... :fantom:

 

Doduše, bolji deo je da se kupaš u bazenu zajedno sa ajkulama, ali mi gosođa nije dala da probam :(

 

10 minutes ago, Lancia said:

Ma uzas :cry: ja sam skoro isao u gajbu, III sprat btw, s majstorom da popisemo stvari, koje je sjebala prethodna ekipa, on sve pogledaj ovde preko terase, bezi bre, verujem ti sve :ph34r:

 

Ovo što kaže Lanča, nije meni frka od vode, pa čak ni od od ajkula u vodi (npr u akvarijumima gde prolaziš kroz tunel a oko tebe ajkule, to mi je bilo ok :D )

Meni frka od praznog prostora. Neispunjenog. Od vode nimalo.

 

U avionu primenjujem tehnike distrakcije, da zaboravim u čemu sam i šta je ispod. Moram da pričam sve vreme s nekim :D

 

@Lanciaćuti, ja sam kupila stan (u kome mi žive roditelji), a nisam smela da pogledam preko terase. A mama kao, jaoooo kako divan pogled, a ja na metar od ograde :ph34r: ne znam kakav pogled ima

Edited by Svemir Zeka
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...