Jump to content
IGNORED

PPPictionary


kgmr
Valk
Message added by Valk,
Quote

Topik je tribute dragom forumašu Warpu. RIP.

Pravila Pikčnarija su na prvim stranama, ko hoće da se igra a mrzi ga da čita pravila - neka pita najpre redovne učesnike kako bismo izbegli nemile scene (možda i nasilne, ne znam još).

 

Ko pogodi sliku - u obavezi je da crta zadatak.

Čija slika je pogođena - u obavezi je da pošalje zadatak pogađaču.

Ko je u gužvi i nema vremena duže od 24h da pristupi izradi zadatka - prenosi pravo crtanja nekom dobrovoljcu

Crtanje može rukom, u paintu, digitalnim penom, kako god - samo da je autentičan rad učesnika a ne downloadovana slika s neta npr.

 

Welcome!

Recommended Posts

3 minutes ago, Midgeta said:

 

Pa crtajte vi,ja moram malo da provezbam crtanje jer nista sem grafika ne umem da crtam.A i vi ste me zvali ovamo pa taman :D

 

@Valkyrie ce nam oprostiti jer girl power :D

 

 

Ne persiraš mi, nadam se? :vikleri:

Link to comment

Crtaj Zeko*, ti si drug.

Ostali: :hitler:

 

 

@Midgeta šta, sreće ti, da vežbaš, pa pogledaj moje crteže i teši se. Ja doduše crtam na tabletu penom pa nemam osećaj baš, ali tako mi lakše nego da zgužvam deset pokušaja na papiru.

 

 

* persira nam, videla slike i da smo babe. Jbg 

Edited by Valkyrie
  • Wub 1
Link to comment

Ajde, šaljite onda :D
 

Ma komšinice, ja samo volim da crtam, ali ovde ima boljih od mene, što se iz proloženog da uočiti :D a i nije ideja da budemo ne znam šta nego da se smejemo valjda :sleep:

Edited by Svemir Zeka
Link to comment

za vreme kraćeg intermeza dok astrozeka oštri flomaster, zanima me onako neobavezno, jel crtao neko stripove od vas dok ste bili malji ?

  • Haha 1
Link to comment

Crtao sam karikature samo, al' kao sto se da videti (doduse mnogo sam bolji na papiru, ali me boli kurac da se cimam zabadava, pa jos + da resizujem posle (glupi forum)) - vrlo infantilno i retardirano sve to izgleda. :laugh:

Link to comment

od prisutnih, Lanča ima brutalnu liniju. :smiley_hail: Baš bih voleo da vidim proces kako crta. 

 

Ali, kad nije dovoljno pametan da češće pogađa, i da uživamo više u njegovim minijaturama

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
5 minutes ago, Filozof manijak said:

od prisutnih, Lanča ima brutalnu liniju. :smiley_hail: Baš bih voleo da vidim proces kako crta. 

 

Ali, kad nije dovoljno pametan da češće pogađa, i da uživamo više u njegovim minijaturama

Brt, zao si, pogledaj koliko sam puta crtao, olovku sam potrosio, vracas mi sad, sto si ispao tjurka na filmu.

Link to comment
15 minutes ago, Filozof manijak said:

za vreme kraćeg intermeza dok astrozeka oštri flomaster, zanima me onako neobavezno, jel crtao neko stripove od vas dok ste bili malji ?

 

Ja već zgotovila, al lako je ;)

 

Serija

 

FB_IMG_1652812834872.jpg.5644f0deeb32b213e5b3280a6e68e073.jpg 

 

Lanča ima liniju za karikaturu i stripove, samo tako :ziga:

 

 

Edited by Svemir Zeka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...