Jump to content
IGNORED

PPPictionary


kgmr
Valk
Message added by Valk,
Quote

Topik je tribute dragom forumašu Warpu. RIP.

Pravila Pikčnarija su na prvim stranama, ko hoće da se igra a mrzi ga da čita pravila - neka pita najpre redovne učesnike kako bismo izbegli nemile scene (možda i nasilne, ne znam još).

 

Ko pogodi sliku - u obavezi je da crta zadatak.

Čija slika je pogođena - u obavezi je da pošalje zadatak pogađaču.

Ko je u gužvi i nema vremena duže od 24h da pristupi izradi zadatka - prenosi pravo crtanja nekom dobrovoljcu

Crtanje može rukom, u paintu, digitalnim penom, kako god - samo da je autentičan rad učesnika a ne downloadovana slika s neta npr.

 

Welcome!

Recommended Posts

da nije specijalno vaspitanje?ono, special olymics i skola kao ustanova za obrazovanje i vaspitanje..
da!a pazi, ja sam krenula da crtam special olympics, no kako to nacrtati? onda sam nacrtala b92-specijal, olimpijada i us open, ali izgleda da si ti imala asocijaciju na moju prvu misao. bravo!
Link to comment
poslusala te <_< -vasa dezurna kurva za ozivljavanje topika trenutno nije dostupna, ko je dobrovoljac da mu prenesem ono sto se da, preneti?
:lol: E, sorry, mislio sam da ti uvek rado crtas... Edited by Al-Khwarizmi
Link to comment

nesposoban da pogodim pa da onda crtam, ufur mimo standarda.. that's not elite hooker i aim to be!-da je rado, rado je- mrkmn, made to please since 1983! samo da malo poradim na ulascima

Link to comment

ja se moram izviniti. juce sam stigla u francusku i zaboravila sam punjac od kamere, a skenera jos uvek nemam. ako neko zeli da crta ja cu mu proslediti.edit: e ok. ne mogu jos dugo sedeti u l'escapade i piti monako. kod kuce se jos uvek nisam uinfrastrukturila, ali svraticu na net u rano vece pa ko zeli neka se prijavi do tada. druga varijanta je da se obratite paculli..

Edited by MayDay
Link to comment
nije, ako os bukvalno gadjaj spojler- film ima tri reci, kako god jezikom d'obrnesi kira i ja smo ponosni na svoje telo i ne zelimo da ga menjamo!= [hint-] licna sloboda
jbg, ne gledam kako treba. trebalo bi da je _snake skin_ jacket. Edited by transcending
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...