Jump to content
IGNORED

PPPictionary


kgmr
Valk
Message added by Valk,
Quote

Topik je tribute dragom forumašu Warpu. RIP.

Pravila Pikčnarija su na prvim stranama, ko hoće da se igra a mrzi ga da čita pravila - neka pita najpre redovne učesnike kako bismo izbegli nemile scene (možda i nasilne, ne znam još).

 

Ko pogodi sliku - u obavezi je da crta zadatak.

Čija slika je pogođena - u obavezi je da pošalje zadatak pogađaču.

Ko je u gužvi i nema vremena duže od 24h da pristupi izradi zadatka - prenosi pravo crtanja nekom dobrovoljcu

Crtanje može rukom, u paintu, digitalnim penom, kako god - samo da je autentičan rad učesnika a ne downloadovana slika s neta npr.

 

Welcome!

Recommended Posts

:) :(pa sta sad, ako pustim mastu, onda se nikad nece pogoditi. i ovako ne razumem gde je zapelo....edit: a i nije da imam mastu kad je on u pitanju, ne usudjuje se svako slobodno da asocira na to.

Edited by kingmaker
Link to comment

da, apsolutno najgore nesto sto je ovaj topik (koji sluzi za pokazivanje raskosnih kreativnosti i ideja) ikad video. ja bolje ne umem, pa vi ako je ispod nivoa da budem saigrac >> IL.elem, hoce li se neko smilovati da iskuca odgovor?

Edited by kingmaker
Link to comment
ja bolje ne umem, pa vi ako je ispod nivoa da budem saigrac >> IL.
:o ali meni je stvarno divno nacrtano ono kolce bre km ej!! i radio i notice. a i Marvin :))) al nije on, a sad i ova slika - nije on :(
Link to comment

jebiga sad zvuci kao da treba da bude lako, a ja predstavu nemam pa se osecam glupim.deo hinta me delimicno podseca na transmission al me buni kapa.jedini koji bi tako pevao s kapom a da mi pada na pamet je oliver nektarijevic, ili mozda vuca, al ovaj prvi zorge verovatno ne zna ni ko je, a ovaj drugi je celav, a i u oba slucaja ne razumem hint. dajt jos nekog hinta...

Link to comment

ne treba ti vise hintova, pogodio si (hint). a ovo nije kapa, nego kaciga, nemarno druge boje (a malo i iz prakticnih razloga, da ne zamrljam glavu). dakle, on je...

Edited by kingmaker
Link to comment

da i da. da se ne kaze slucajno da nisam imala licni upliv u crtez. saljem zadatak.edit: pa ima i u filmu.

Edited by kingmaker
Link to comment

u jebem ti, pokajah se instantno, curiosity killed the cat.nije zadatak posebno strasan (mada ne znam sta je, nikad cuo), al oma se (pod)setih kolko nemam vremena... aj stize cim prije.

Link to comment

evo.knjiga, ko sto se i vidi, 1 rec.ja ne znam sta je, al mislim da nije tesko. mislim ovo je na naslov koji je takav da je verovatno pomalo i na sadrzaj.scan0004resizegg1.jpgedit: smanjio sliku (a zao mi).

Edited by kurdi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...