Jump to content
IGNORED

PPPictionary


kgmr
Valk
Message added by Valk,
Quote

Topik je tribute dragom forumašu Warpu. RIP.

Pravila Pikčnarija su na prvim stranama, ko hoće da se igra a mrzi ga da čita pravila - neka pita najpre redovne učesnike kako bismo izbegli nemile scene (možda i nasilne, ne znam još).

 

Ko pogodi sliku - u obavezi je da crta zadatak.

Čija slika je pogođena - u obavezi je da pošalje zadatak pogađaču.

Ko je u gužvi i nema vremena duže od 24h da pristupi izradi zadatka - prenosi pravo crtanja nekom dobrovoljcu

Crtanje može rukom, u paintu, digitalnim penom, kako god - samo da je autentičan rad učesnika a ne downloadovana slika s neta npr.

 

Welcome!

Recommended Posts

nije.. guzva=ovi tipovi su bogovi, primetite da su razlicite boje /uvatio sam se tog znacenja reci, al komotno umesto bogova mogu da budu razne druge-stvari

Link to comment

nije ni bitno kako se zove, bitno je u cemu ucestvuje..a9g8z.pngnutty = spojite dve reci u jednuedit: imageshack je crko, opet.. u spojleru je prethodni crtez, ako ga neko ne vidi ko ja sad

k54o0g.png

Edited by MaRkOMaN
Link to comment

tu si, na pragu- fali ti to u cemu ona ucestvuje, sad vec kao ona-tulibu.. dodaj to ispred poklona i dobices tacno onako kako je grunf zad'o

Edited by MaRkOMaN
Link to comment

nisam ti ja za ovo zavlacenje-javno molim da mi se udeli sto vise f5 taskova....ako vec ne ide preko emisije, evo i preko benda.. /mp40 zna sigurno koi je tj. ciji je cover, tako se namestilo-2zsmjy8.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...