Jump to content
IGNORED

PPPictionary


kgmr
Valk
Message added by Valk,
Quote

Topik je tribute dragom forumašu Warpu. RIP.

Pravila Pikčnarija su na prvim stranama, ko hoće da se igra a mrzi ga da čita pravila - neka pita najpre redovne učesnike kako bismo izbegli nemile scene (možda i nasilne, ne znam još).

 

Ko pogodi sliku - u obavezi je da crta zadatak.

Čija slika je pogođena - u obavezi je da pošalje zadatak pogađaču.

Ko je u gužvi i nema vremena duže od 24h da pristupi izradi zadatka - prenosi pravo crtanja nekom dobrovoljcu

Crtanje može rukom, u paintu, digitalnim penom, kako god - samo da je autentičan rad učesnika a ne downloadovana slika s neta npr.

 

Welcome!

Recommended Posts

ime benda, dve reciedit: zapravo 1 i 1/2 recpredstavljeni su nazivi pesamaponovo sam fotografisala crtez, sad se bolje vidi :P

post-399-1207785756.jpg

Edited by sanja025
Link to comment
hand in glove (the sun shines...) & (a dreaded sunny day...) cemetry gates?
da, to su pesme koje sam "ilustrovala". S obzirom da radim ceo dan i nece me biti do uvece, necu insistirati na imenu benda...saljem zadatak
Link to comment
uh, dobro je, posto nema boga da se setim kako su se zvali.
ovo? A dreaded sunny daySo I meet you at the cemetry gatesKeats and Yeats are on your sideA dreaded sunny daySo I meet you at the cemetry gatesKeats and Yeats are on your sideWhile Wilde is on mine zar nisu smitsi?
Link to comment

slucajno, morao sam neku karakteristicnu frizuru da bi se videlo da je uvek isti baja.asocijacija je onako malo asocijativna, nemam pojma o cemu se radi u knjizi, ali ovaj strip bi kao mogao nesto slicno da se zove (mada bi bio glup naslov)

Link to comment

e ljudi ovo je objektivno zajebano...ja se nisam bas proslavio, plus ne mogu da procenim ni kolko vas je uopste culo za knjigu, plus dig se predao. we're in the shit. aj evo malo hintova, mada nisu neki, a i pitajte...1. kad sam crtao, a i rekao da bi se strip mogao slicno zvati, imao sam na umu mirka ilica, ne da bih sebe, a verovatno ni autorku sa mirkom poredio. (ovo je jak hint, al sam ga vesto sakrio u samo prividno jakom hintu)2. sad slucajno naleteh na neki billadnijev post - kontekst je nebitan, i nije mi namera da ovim hvalim ili kudim autora ovog fragmenta, al ja sve nesto kapiram da je knjiga nesto u ovom fazonu:

Sve što činimo je govor unutrašnji.
(ovaj hint je doduse delimicno vec obuhvacen prvim hintom, al ovo je vise neprikladna opaska)3. alexia je sigurno citala (knjiga je u pitanju)ako ne bude progresa, ni pitanja... jos eksplicitniji hintovi malo kasnije... pa da se radi. Edited by kurdi
Link to comment

o jebote, to isto je i dig pitao.kocka je zapravo slucajno odabrana kao oblik zbog lakog crtanja.ali zapravo ima i kockanje kao pojam neke veze... (pametniji sam nego sto sam mislio)poanta je da sad vec po treci put pokusava nesto da mu uvali, i sad vise jbg ni ne lici na ono sto ovaj ocekuje i oce da kupi...te nas to asocira na neko varanje, muljanje, muvanje... ali nije to nego nesto sto ima tako malo blage veze.i zapravo ono sto trzimo vise lici na kockanje nego na varanje/muljanje.a druga asocijacija (na drugu rec) je to sto nije bas slucajno sto se djavolu nesto prodaje.preostale dve rece nisu nesto bitne za pogadjanje.edit: zaprvo moze da se kaze da je treca asocijacija (na trecu rec) to sto covek ka sto se lepo vidi na slici sam to prodaje djavolu.a cetvrta rec je bas nebitna.

Edited by kurdi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...