Jump to content
IGNORED

PPPictionary


kgmr
Valk
Message added by Valk,
Quote

Topik je tribute dragom forumašu Warpu. RIP.

Pravila Pikčnarija su na prvim stranama, ko hoće da se igra a mrzi ga da čita pravila - neka pita najpre redovne učesnike kako bismo izbegli nemile scene (možda i nasilne, ne znam još).

 

Ko pogodi sliku - u obavezi je da crta zadatak.

Čija slika je pogođena - u obavezi je da pošalje zadatak pogađaču.

Ko je u gužvi i nema vremena duže od 24h da pristupi izradi zadatka - prenosi pravo crtanja nekom dobrovoljcu

Crtanje može rukom, u paintu, digitalnim penom, kako god - samo da je autentičan rad učesnika a ne downloadovana slika s neta npr.

 

Welcome!

Recommended Posts

Pa sad. Recimo da uslovno jeste domaca. A jedan od izvodjaca (mislim da) nije Dzej, ali jeste osoba y iz gornjeg levog (dela) crteza.(veliki) hint2: gramofon. Sta radi ploca? Ali umesto sto sam ga crtala mogla sam samo da napisem (rec, rec).

Link to comment

Nije ta rec, ostalo je dobro. ;) A upravo shvatih i da sam se mozda zeznula oko izvodjaca. Mozda osoba y ne peva ovu pesmu, ne znam...ali jedan "dziber" (sinonim?) da.

Link to comment
Ah, Pixie, zlato... saosecam... Sto ne nacrta neko perje... neko lomljenje casa... :unsure:(Samo malo pomazem... ne racunajte me u prisutne!)
Hvala, Chivo. :) Al' stvarno...ne znam ni ja sta mi je ovo trebalo. :( I sta sad da hintujem? Znaci naziv je u dada stilu, to smo, nadam se, apsolvirali. Jedan od izvodjaca je "dziber". Pesma ima veze sa jednom etnickom grupacijom, koju sam pokusala da predstavim u donjem delu crteza.Nesto sam izostavila?
Link to comment

Možeš slobodno zadatak i PM-om, teško će golub pismonoša dobaciti do mene, mrak je, a i spavao bih bar jednom do kraja ove nedelje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...