Jump to content
IGNORED

PPPictionary


kgmr
Valk
Message added by Valk,
Quote

Topik je tribute dragom forumašu Warpu. RIP.

Pravila Pikčnarija su na prvim stranama, ko hoće da se igra a mrzi ga da čita pravila - neka pita najpre redovne učesnike kako bismo izbegli nemile scene (možda i nasilne, ne znam još).

 

Ko pogodi sliku - u obavezi je da crta zadatak.

Čija slika je pogođena - u obavezi je da pošalje zadatak pogađaču.

Ko je u gužvi i nema vremena duže od 24h da pristupi izradi zadatka - prenosi pravo crtanja nekom dobrovoljcu

Crtanje može rukom, u paintu, digitalnim penom, kako god - samo da je autentičan rad učesnika a ne downloadovana slika s neta npr.

 

Welcome!

Recommended Posts

eh eh....pazi sada sam hteo da napisem nista jedino da s epojavi aleksija (a.k.a. ona koja je pogodila bi mogo da mogu), i onda te vidim ovde, i pohitam....ali ipak nije.no ovo je jos blize (ima tacan broj reci).i reci su nekako pravog tipa.ali nije film u pitanju (nego pesma).
jbga, nisam navikla da gubim :(ono sto ja vidim ovde je stiven sigal sa elementima bivseg i sadasnjeg matildinog avatara. i mene ubi znatizelja.
Link to comment
ono sto ja vidim ovde je stiven sigal sa elementima bivseg i sadasnjeg matildinog avatara. i mene ubi znatizelja.
jeste, to i ja vidim.ali znaci ja sada zajedno sa vam tumacim crtez :Dstiven sigalk je 1, ali matilda je ta koja crta, pa ima tu i licnog osvrta.makar tako moze da se dodje do odgovora, a sta je matilda stvarno mislila saznacemo kasnije.
Link to comment
neprilagodjen?
mi nismo sami -_-
znaci zorgeov osecaj otudjenosti, usamljenosti, jedinstvenosti... a ne aleksijino zajednistvo, ali vise aleksijin tip (i broj) reci.
Link to comment

Čisto da se malo kurčim, zna šta je al neću da crtam, moram raditi. Biću drzak da dam hint: kakav stav povezuje Stivena Sigala i gospođu Ivančić?

Link to comment
Čisto da se malo kurčim, zna šta je al neću da crtam, moram raditi. Biću drzak da dam hint: kakav stav povezuje Stivena Sigala i gospođu Ivančić?
pa to sam valjda vec hintovao.sigal je 1, ali matilda je ta koja crta.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...