Jump to content
IGNORED

PPPictionary


kgmr
Valk
Message added by Valk,
Quote

Topik je tribute dragom forumašu Warpu. RIP.

Pravila Pikčnarija su na prvim stranama, ko hoće da se igra a mrzi ga da čita pravila - neka pita najpre redovne učesnike kako bismo izbegli nemile scene (možda i nasilne, ne znam još).

 

Ko pogodi sliku - u obavezi je da crta zadatak.

Čija slika je pogođena - u obavezi je da pošalje zadatak pogađaču.

Ko je u gužvi i nema vremena duže od 24h da pristupi izradi zadatka - prenosi pravo crtanja nekom dobrovoljcu

Crtanje može rukom, u paintu, digitalnim penom, kako god - samo da je autentičan rad učesnika a ne downloadovana slika s neta npr.

 

Welcome!

Recommended Posts

Ubiće te konzervativnost, chivo.
Ma, ne. U horoskopu mi pise da ce me ubiti neki gnom turbofolkom od 7Hz... to ce biti zlocin iz strasti... zato se preventivno klonim nastranosti svih vrsta. Edited by Chivo D'Arbo
Link to comment
Kurdi, kako da ti kazem...nadam se da nisi planirao blistavu karijeru ilustratora anatomskih atlasa. :D
+
i da li su (ne)penetrirajući organi distrakcija, nešto kao novi lajtmotiv (umesto sisa) ili igraju ključnu ulogu i u ovom crtežu?
(ne)penetrirajuci organi su dodati samo za slucaj da je crtez previse los :Dplus onako.nesto sam razmisljao i o friendsima "something we very rarely do, or something we never do..." al nisam uspeo da ukomponujem.a ni jezik nisam umeo da nacrtam (sto je steta jer bi verovatno dodatno zbunilo beholdera i isprovociralo neki jos kreativniji pokusaj odgovora)
da li je beholder na tragu tačnog odgovora?
:Dovo beholderovo je svakako najgenijalniji pokusaj odgovara ikada :lol:
Jel treba da gledamo iz ugla penetrirajućeg organa il iz ugla anatomski sjajno nacrtane i skoro penetrirane jedinke?
nema veze sa zadatkom, ali samo da pohvalim razmisljanje o uglovima kao takvo.u uglovima je jako cesto stvar.
Ima li nekog značaja što je levi penetrirajući organ (po ) maljaviji od desnog?
naravno, zna se od cega rastu dlake.
edit: il je samo neka alegorija?
razmisljao sam posle da bi bilo strava da je odgovor recimo pravila, a ja nacrtao (sve) ovo (tako precizno)...ali odgovor je zapravo trivijalan... i jebiga jedino sto je stvar ucinilo poluzabavnom i netrivijalnom je sto nisma omah dao hint, rekao vrstu imenice... najblizi je al sa anatomijom, ali u pitanju je oblast medicine koja makar etimoloski vuce na nauku, mada vise spada u sport i razonodu.
Link to comment
Ako je na onoj perverznoj slici prikazan zbunjeni kandidat za... pissuecki kanal (??) desno, onda je onaj levi na pravom putu... Huh, jedino sto mi pada na pamet je: ispravno... mada osecam da je odgovor neispravan. :(
:Da nisam ovo pazljivo pratio :lol:pa da, zapravo bi bilo mnogo smesnije da je odgovor tako nesto.
Link to comment
meni će biti užasno žao kad neko konačno pogodi ovaj zadatak.
ja sam tu malo ambivalentan, moglo bi biti dobro dalje zezanje, al treba da idem da radim...aj ko ce da crta?
Link to comment
ja sam tu malo ambivalentan, moglo bi biti dobro dalje zezanje, al treba da idem da radim...aj ko ce da crta?
pretpostavljam koja bi grana medicine mogla biti razonoda, al neću pogađam, moram da idem da pravdam časove.
Link to comment
pretpostavljam koja bi grana medicine mogla biti razonoda, al neću pogađam, moram da idem da pravdam časove.
ma da, mnogi (forumasi) bi zivot dali da se njome malo bave...aj ne zajebavajte vise, odgovor je ono najociglednije.
Link to comment
kladim se da mislis na seksologiju
matilda, uzimajuci u obzir da imate obrazovni hendikep, ovo cu vam priznati.nije formalno skroz tacno (u obrazovanom svetu se koristi malo fensija i finija rec) ali intuicija vam je odlicna, pronikli ste u sustinu.saljem zadatak.edit: nisam magarac persirao gospodji. Edited by kurdi
Link to comment
pesma, 4 reci
:Hail::Hail::Hail: edit: i unapred i divljenje ako neko pogodi bez hintova.asocijacija stvarno jeste sjajna (kad se zna odgovor) al zajebano jeste. Edited by kurdi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...