Jump to content
IGNORED

PPPictionary


kgmr
Valk
Message added by Valk,
Quote

Topik je tribute dragom forumašu Warpu. RIP.

Pravila Pikčnarija su na prvim stranama, ko hoće da se igra a mrzi ga da čita pravila - neka pita najpre redovne učesnike kako bismo izbegli nemile scene (možda i nasilne, ne znam još).

 

Ko pogodi sliku - u obavezi je da crta zadatak.

Čija slika je pogođena - u obavezi je da pošalje zadatak pogađaču.

Ko je u gužvi i nema vremena duže od 24h da pristupi izradi zadatka - prenosi pravo crtanja nekom dobrovoljcu

Crtanje može rukom, u paintu, digitalnim penom, kako god - samo da je autentičan rad učesnika a ne downloadovana slika s neta npr.

 

Welcome!

Recommended Posts

mada, centralni lik ...
mozda je i-centralna...
centralni lik je mrtav dibidus, ko na crtezu. necete ga videti u bgd-u.
pa vidi se po crtezu :lol:
ako budem vezbao i ja cu biti MaRkOMaN jednog dana :)
Link to comment

to bez problema ide bez smajlija- sve je stvar prakse, u mene talenta-nema

/professione: [reporter] programer; susta suprotnos' rodjenoj sestri, umjetnici, al vidis. povukla me matora, ka filmu uglavnom

i sacu da ti odrzim lekciju prvu, kroz moto: recite ne talentu, uzmite dobar alat

ako zajases mazgu i skines ga, videces da, kad povuces prvu liniju cetkicom [ne olovkom], u startu dobijas draz te krive koju ti pruzaju samo vektorski programi za crtanje /ekvivalent spike u kontekstu filma bi bila obicna web kamera, al ne ona od pedes evra nego ona od deset, da, ona sto hvata sliku koja odma' puca na piksele -- samo s tom moz se snimi, opaka stvar!ziveo low-fi!al i ljudi koji crtaju na papiru pa skeniraju.. bez zezanja, kad vidim papir na kockice- sve me zmarci prolaze, jedva odolevam da ne startujem PMom, ma i zemsko i musko

 

nego, os da kazes da je izvodjac ripovan? kuronja, stranac?ne mogu ni da lupim, blokiro sam, ne da izbijem ded braderse i ded mun iz glave, a ovi prvi em dolaze u bg, dok su drugi [na srecu jer su matori] zivi & zdravi

Edited by MaRkOMaN
Link to comment

Ajd' probacu sledeci put Marko sa PC-a, na portablu nemam Adobe.Nego, gosn Gershwin je vidjen ovih dana s nekom kraljicom u Skadarliji, jel istina il' hint?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...