Jump to content
IGNORED

PPPictionary


kgmr
Valk
Message added by Valk,
Quote

Topik je tribute dragom forumašu Warpu. RIP.

Pravila Pikčnarija su na prvim stranama, ko hoće da se igra a mrzi ga da čita pravila - neka pita najpre redovne učesnike kako bismo izbegli nemile scene (možda i nasilne, ne znam još).

 

Ko pogodi sliku - u obavezi je da crta zadatak.

Čija slika je pogođena - u obavezi je da pošalje zadatak pogađaču.

Ko je u gužvi i nema vremena duže od 24h da pristupi izradi zadatka - prenosi pravo crtanja nekom dobrovoljcu

Crtanje može rukom, u paintu, digitalnim penom, kako god - samo da je autentičan rad učesnika a ne downloadovana slika s neta npr.

 

Welcome!

Recommended Posts

u jbt, stvarno 24 osobe
ne izvinjavaj se, neg se zagrej - manc radi na necemu sto bi mogao lako pogoditi, izmedju ostalog, jer ima veze s ta dvajescetri porotnika ;)a i cekiraj pm Edited by MaRkOMaN
Link to comment

cist'd prenesem-malo ce kasniti manc, budite [al-khwarizmi?]-2nq5mhj.jpg-strpljivi, drawing in progress..dod'o bi vam anofisl crtez da pogodite u medjuvremenu, pogadjacke slave radi, al necu da me dig baci na fitnes

Link to comment

a stos izvinjavas i <_<-ujes? /em si ga nacrtala fino, em nije hevi ni za crtanje a ni za pogadjanje //da je toni tu, odma bi ga skino, ali ne, taj je trenutno :ispicutura:, u drustvu s marvinompo pravilu, kao zadavac, ne smem da dodam vizuelni hint [crtez], ne? el isto vazi i za tekstualni [hint u formi posta]?

Link to comment

7 reci na engleskom, predstavljen je samo naslov, jedna od reci je nacrtana bukvalno, a jedna...pa...malo manje bukvalno+ ova prepiska tonija i m. oko jednog od prethodih zadataka moze da posluzi kao hint

Link to comment

jbg, ne znam sva pravila isfurana kroz 222 strana, naknadno sam se prikljucio - pitamlakse bi bilo da se hintuje crtezom, a i lepse, ovako zvuci nakaradno/nadrealno i mozda vise odmaze, al ajd:djavo je treca rec. sve posle toga [4-7] se svodi na tvoj grob u njegovoj glavidruga rec je odredjeni clan, prvu provalite sami ;)film je iz 2007., radio ga majstog da film napravi- teskim /prepiska se odnosi upravo na njega

7 reči, jbt.
jedna moz d'bidne ubitacnija; ovde 5 reci moz se nacrtaja bukvalno, sesta je clan, a poslednja je logican nastavak one koja joj prethodi+do sad ste mogli da uvedete graficke simbole za sve sto je univerzalno, a na engleskom je*edit: *mislio sam na ovo:simboliey4.jpg Edited by MaRkOMaN
Link to comment

ima 7 slova, treca jeste djavo-mogao bi biti ;)vis, zaboravio sam na tebe-kolko se secam, ti si mi to i skinuo, ko pitanje na kvizu, film il reziser, sta god.. sto ce reci, jeste taj, svaka cas'edit: kasnim s potvrdom, al nema veze, nek bude da je moj post omaz lanciji sto je odgledo trazeni film

Edited by MaRkOMaN
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...