Jump to content
IGNORED

PPPictionary


kgmr
Valk
Message added by Valk,
Quote

Topik je tribute dragom forumašu Warpu. RIP.

Pravila Pikčnarija su na prvim stranama, ko hoće da se igra a mrzi ga da čita pravila - neka pita najpre redovne učesnike kako bismo izbegli nemile scene (možda i nasilne, ne znam još).

 

Ko pogodi sliku - u obavezi je da crta zadatak.

Čija slika je pogođena - u obavezi je da pošalje zadatak pogađaču.

Ko je u gužvi i nema vremena duže od 24h da pristupi izradi zadatka - prenosi pravo crtanja nekom dobrovoljcu

Crtanje može rukom, u paintu, digitalnim penom, kako god - samo da je autentičan rad učesnika a ne downloadovana slika s neta npr.

 

Welcome!

Recommended Posts

3 minutes ago, Lena said:

Nešto sa 2 / two?

 

Jok.

 

Bend je održao samo jedan koncert u ovom veku.

Link to comment
40 minutes ago, goofs said:

Thievery corporation

Bukvalno jesu to ali se ne zovu tako :lolol:

 

Oni simboli iznad glava nisu slučajno nacrtani ali jesu namerno crno-beli da ne bi bilo prelako.

Link to comment

Na osnovu Valkinog komentara rekao bih i Bad Company, ali ne uklapa se u ovo sa koncertom u XXI veku.

 

Simboli, jedan kontam da pokazuje da nije domaći bend, a drugi…jel ovo zastava? Ako jeste može biti žabarska, francuska, irska, rumunska…pošto pričamo o muzici, kapiram da je neki irish pank bend iz 70ih i tu se otprilike moje znanje završava.

Link to comment

1 koncert u ovom veku je odrzao Led Zep da ja znam

 

 

I mozda originalni Pink Floyd na onom Live 8, ali kontam da nisu

Link to comment
33 minutes ago, goofs said:

Na osnovu Valkinog komentara rekao bih i Bad Company, ali ne uklapa se u ovo sa koncertom u XXI veku.

 

Simboli, jedan kontam da pokazuje da nije domaći bend, a drugi…jel ovo zastava? Ako jeste može biti žabarska, francuska, irska, rumunska…pošto pričamo o muzici, kapiram da je neki irish pank bend iz 70ih i tu se otprilike moje znanje završava.

 

Omašio si, nisu zastave, ali jeste jedna druga sfera koja ima veze sa državom. Bend je američki.

 

30 minutes ago, Midžeta said:

1 koncert u ovom veku je odrzao Led Zep da ja znam

 

 

I mozda originalni Pink Floyd na onom Live 8, ali kontam da nisu

 

Nije toliko poznat i pre svega toliko dugovečan bend. Ovi su bili kratki ali jebitačni :D

  • Hvala 1
Link to comment
45 minutes ago, goofs said:

Na osnovu Valkinog komentara rekao bih i Bad Company, ali ne uklapa se u ovo sa koncertom u XXI veku.

 

Simboli, jedan kontam da pokazuje da nije domaći bend, a drugi…jel ovo zastava? Ako jeste može biti žabarska, francuska, irska, rumunska…pošto pričamo o muzici, kapiram da je neki irish pank bend iz 70ih i tu se otprilike moje znanje završava.

Jesu i bad company but not in a good way.

Nisu zrikavi nego tako pokušavam da dočaram pogled neukaljan mišlju.

 

Gledaj im stajling, to iznad glava su logoi, grbovi.

 

@Lena ti imaš oko za moje detalje, ajde

Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

 

@Lena ti imaš oko za moje detalje, ajde

 

Nešto mi ne ide :unsure: Za ovaj detalj  iznad levog lika uopšte nemam predstavu šta je :unsure:

Link to comment

Jbt z. Z go go cccg ga HV vb. U z u. Zgczcvb z👥💙🫂🦴🤚🦷🤚🧑‍🚒🧑‍🚒🧑‍🚀🧑‍🚀👯👰🧑‍🚀👰🧟🧑‍🦳🧑‍🚀🧑‍🎨🐎🦙🐮🐎🐁🌐🏰🎪🚁🛥️🛳️🎐🎐🎂🥇🎏🎀🏰🏣🏣🏀🥎🇿🇼🇺🇸🇺🇳🇸🇸🇹🇳🇹🇳🇹🇳🇹🇴🇺🇳🇺🇳🇺🇳🇺🇳🤌🦻🇸🇸🇸🇸🇸🇸🇸🇸🇸🇸🇸🇸🇸🇸🇷🇪🇸🇸🆖🇷🇪😁😁😊😓😶🇻🇮🦥😓😁🇺🇳☢️🤨🇷🇴😶🇲🇰🇲🇰🇹🇨🇮🇷🇷🇪🇲🇰🇷🇴🇷🇪✡️🌐🌐🌐🌐🎵☢️☢️🎶🆗🆒🆖🆖😁😆😅😶🤐☺️🦙🦥🐂🐕🙆

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...