Jump to content
IGNORED

PPPictionary


kgmr
Valk
Message added by Valk,
Quote

Topik je tribute dragom forumašu Warpu. RIP.

Pravila Pikčnarija su na prvim stranama, ko hoće da se igra a mrzi ga da čita pravila - neka pita najpre redovne učesnike kako bismo izbegli nemile scene (možda i nasilne, ne znam još).

 

Ko pogodi sliku - u obavezi je da crta zadatak.

Čija slika je pogođena - u obavezi je da pošalje zadatak pogađaču.

Ko je u gužvi i nema vremena duže od 24h da pristupi izradi zadatka - prenosi pravo crtanja nekom dobrovoljcu

Crtanje može rukom, u paintu, digitalnim penom, kako god - samo da je autentičan rad učesnika a ne downloadovana slika s neta npr.

 

Welcome!

Recommended Posts

strah?Dropkick Murphys?
ne.. /meni bar bi bilo najlakse provaliti bend na osnovu pesme 2 -- sacu da nacrtam samo ime benda, sto u startu nisam jer je malo zajebano //za provaliti, ne nacrtatia nije ni zlikovac, mada moz' da implicira da je taj ko se s njom igra - zao
Link to comment

nije sudba kleta.. a ni smrtevo, ovo je iskljucivo ime benda-7851c904e2.pngal sugerisem da pogadjate na osnovu predjasnjeg crteza.. /osim ako ne provalite zasto ovi ljudi izgledaju kako izgledaju //a ne izgledaju-nikako [ :) ]

Edited by MaRkOMaN
Link to comment

jeste dobio zadatak, al je to rezultiralo konstatacijom da sam lud [a bas sam bio fin, bar pet pojmova ispalih] tako da sibnuh jos jednu multi-choice turu, pa ako i to ispadne ludorija, dacu kamilicu pa sta bude /citaj-mislim da ce sad biti ok tako da bi crtez mogao stici skoroa da se zakucava-nece- lako cu vas dovesti do resenja majstorovog pojma 'citanjem poslednjeg crteza', samo eto-cekam da bar neko to pokusa pre mene

Edited by MaRkOMaN
Link to comment

Tako je moderatoru, banuj đankija, zipa pojmove što mi je poslao, navešću samo jedan teorija. Ajde ti sad nacrtaj teoriju :blink: šalim se ja, druga tura je bila ok, nijedan od tih filmova nisam gledao što ne znači da se ne može nacrtati.Dakle strani film 5 reči.97224347ep2.jpgOdustajem od bana, neka mu kazna bude da on odgovara na vaše pokušaje, ja odoh spit. cool.gif

Link to comment

si ti procito ovo?

a drugi mogu il odma potom d'otkrijem il mozete da ga pogodite fore radi
dakle, crtez 1 se pogadja cisto da pojam ne bi ostao misterija, nema potrebe da onaj ko pogodi crta bilo sta - to upravo radi hartmann
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...