Jump to content
IGNORED

PPPictionary


kgmr
Valk
Message added by Valk,
Quote

Topik je tribute dragom forumašu Warpu. RIP.

Pravila Pikčnarija su na prvim stranama, ko hoće da se igra a mrzi ga da čita pravila - neka pita najpre redovne učesnike kako bismo izbegli nemile scene (možda i nasilne, ne znam još).

 

Ko pogodi sliku - u obavezi je da crta zadatak.

Čija slika je pogođena - u obavezi je da pošalje zadatak pogađaču.

Ko je u gužvi i nema vremena duže od 24h da pristupi izradi zadatka - prenosi pravo crtanja nekom dobrovoljcu

Crtanje može rukom, u paintu, digitalnim penom, kako god - samo da je autentičan rad učesnika a ne downloadovana slika s neta npr.

 

Welcome!

Recommended Posts

26 minutes ago, Lena said:

Lenjivac ume da crta, a neće.

 

Pa dobro, reče čovek da je onemogućen da uradi neki kompleksniji crtež, svima se desi. Ja bih mu progledao kroz prste, glupo je da izgubimo jednog Meanija zbog ovoga.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, MeanM@ said:

Po cenu da me fotosopiras, al moram ovo:

IMG_3022.thumb.jpeg.585ac87678a9791173a7b202a75c6296.jpeg

 

Predstava, dve reci!

  Reveal hidden contents

Oduzicu se posvecenim crtanjem sledeci put. Nemam vremena sad, zaista

Pasivno pušenje 

Link to comment

Nije bio uslovljen nikakvim vremenskim rokovima, mogao je da crta kad hoće. Ali ne, ovako je lakše, a i baš je super fazon. Meni nije.

Niko ga nije terao niti ovde nešto zavisi od mene. Radite šta hoćete.

 

Link to comment
Posted (edited)
15 minutes ago, Lena said:

Nije bio uslovljen nikakvim vremenskim rokovima, mogao je da crta kad hoće. Ali ne, ovako je lakše, a i baš je super fazon. Meni nije.

Niko ga nije terao niti ovde nešto zavisi od mene. Radite šta hoćete.

 

 

Dobro sad, razumem i tebe jer smo svi navikli na Meanijeve bravure, ali razumem i stav da je ovo ipak samo igra i da ponekad treba dati popust, pogotovo likovima koji su toliko obogatili ovaj topik. Plus se mogu zakleti da je draga @Midgeta imala crteža gde je povukla i manje linija nego Meany ovde, tako da nije baš 100% lenjivost. Mislim, najgore rešenje bi bilo da neko od vas dvoje prestane da se druži s nama, ili da ovo naruši vaš super odnos.

Edited by Mindaugas Žukauskas
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Plus se mogu zakleti da je draga @Midgeta imala crteža gde je povukla i manje linija nego Meany ovde

 

Ih jos koliko, pa vecina mojih crteza ima manje linija nego ovaj Meanyjev fotosop :D

 

Ostalo se sve slazem :)

 

Link to comment

Čekamo da se @Lena i @MeanM@ izmire, velika su čeljad. Bukvalno dvoje ljudi za koje mi je najnezamislivije da se posvađaju. Još pogotovo oko crteža. 

 

Hajde drugari :happy:

Link to comment
Posted (edited)

Rekao sam da je Lenin stav ok, sa moje tacke gledista. Izvinio se, ako to ista znaci. Imao sam i imam razlog zasto nisam mogao da se vise posvetim, ne bih dalje ovde obrazlagao. Mislim da vizuelni prikaz ima smisla i veze sa zadatim naslovom. Svejedno, posveceno mu je sramnih 5 min vremena.

Realno, povuce me da odgovorim kad prepoznam nesto, ali nije da imam uvek vremena da odmah reagujem, a glupo je zadrzavati zadatak.

Tu sam, necu nigde, necu dramim, ukljucivacu se onda kad bude zaista vremena za smisleno skiciranje.

:)

Edited by MeanM@
  • +1 3
Link to comment
On 6. 6. 2024. at 0:18, Valkyrie said:

Pasivno pušenje 

 

Jel pogođena ova predstava?

Link to comment

Ljudi, stvarno nema potrebe za dramom, meni ne pada na pamet da se ljutim na bilo koga zbog ovakve gluposti. Poznato je od ranije šta mislim o fotošopovima ovde, i valjda imam pravo da mi se ne sviđa i da se usprotivim. Te varijante ovaj može jer ortak, ovaj ne može jer pravila su mi užasne, kao i sve ostale gde se samo ekipici nešto može. Stoji to da je Mini zaslužni član, ali što se mene tiče za to može da mu se dodeli spomenica, a ne pravo da ovuda fotošopira :happy: Meni je Mini mnogo drag, ali bih ga za ovo dizanje nosa zbog brutalne uvrede da zna da crta ali je lenjivac ozbiljno nalupala :happy:

 

Crk'o mi je telefon prekjuče i dva dana se akam oko kupovine novog i prebacivanja svega, a imam i neki jbni rl, nigde nisam otišla. Uostalom, bila sam juče na forumu. Jbt, da sam umrla mislili biste da sam sve napustila zbog "svađe" sa Minijem :isuse:

 

Aj sad na zadatak...

 

  • Wub 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...