Jump to content
IGNORED

PPPictionary


kgmr
Tpojka
Message added by Tpojka,

Ukoliko je potrebno pravila se mogu naći u otvarajućem postu teme. Dobru igru!

 

PPP,

Recommended Posts

Posted (edited)
4 hours ago, MeanM@ said:

Komentarisali tamo na temi jos onda. Jes malo poludelo sve. Al Thom Yorke, Greenwood, jesu sa Smile sad u nekom primeu, pa da se iskoristi, jbg. 
Kolko je bila karta za ovaj Ramstajn?

 

Verujem paprene, ali to je ipak globalni projekat, ne može Smile da se meri sa tim. 

 

Al opet i ja gledam kroz prizmu cena karata od pre desetak godina, jer u poslednje vreme retko šta posećujem. Nekad se išlo na Manu Čaoa za 700 kinti u Skoplje :fantom:

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment
9 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Verujem paprene, ali to je ipak globalni projekat, ne može Smile da se meri sa tim. 

 

Al opet i ja gledam kroz prizmu cena karata od pre desetak godina, jer u poslednje vreme retko šta posećujem. Nekad se išlo na Manu Čaoa za 700 kinti u Skoplje :fantom:

Trend je takav, neuporedivo je sa vremenima pre korone recimo.

Gledam sad Smile karte u okruzenju i sire, svuda je slicna cena ili visa. Sofija 50e, Bukurest 59e, Pula 75e,…

Rammstein 8900 din bio, al to kad normalizujes na broj posetilaca uklapa se sa time da su ovi globalni fenomen sto kazes.

Svakako sranje i skupoca.

Arsenal je jeftinoca, al to je pretpostavljam subvencionisano, ne pokriva ta karta ni pola visine honorara bendova.

Link to comment

Nije, ovog pisca sam već zadavala više puta, njegov sam veliki obožavalac od deteta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...