Jump to content
IGNORED

PPPictionary


kgmr
Tpojka
Message added by Tpojka,

Ukoliko je potrebno pravila se mogu naći u otvarajućem postu teme. Dobru igru!

 

PPP,

Recommended Posts

15 hours ago, MeanM@ said:

Osnovna mu je kasika/noz za guranje po povrsini. I da, uglavnom je na gusenicama. Zbog boljeg prijanjanja/trenja jelte.
Bager ima onu manju kasiku ka kabini i na velikoj ruci.
Utovarivac ima veliku kasiku, ali ka napred.

Ima jos i  grejder i skreper. Oni se malo redje srecu.

 

15 hours ago, Lena said:

Šta sve čovek neće naučiti na ovom Pikčneriju :happy:

Kad nam je ispit? :unsure:

 

Prednost imanja malih dečaka je što su ovakve, naizgled zajebane stvari, zapravo opšta kultura.

 

To, i da ne pobrkaš slučajno allosaurusa i t-rexa, za to se i pada ispit i fasuje prezir.

Edited by Valkyrie
  • Haha 4
Link to comment
2 hours ago, Valkyrie said:

 

 

Prednost imanja malih dečaka je što su ovakve, naizgled zajebane stvari, zapravo opšta kultura.

 

To, i da ne pobrkaš slučajno allosaurusa i t-rexa, za to se i pada ispit i fasuje prezir.

Ovaj moj 12godisnjak je prosao, a i dalje prolazi sve faze dinosaurusa i ostalih legendary creaturesa. Godzilla je tu takodje, u stanju je da gleda svaku modernu verziju po 18x. 

Sad je konacno dobio amin za youtube kanal, montira i tamo kaci neke kratke snimke komparacije snage i skilova tih nekih cudovista. 

  • Wub 1
Link to comment
7 minutes ago, Midgeta said:

Aim and fire

1/3.

Za jednu od preostale dve reci ti treba sinonim. 
 

Link to comment
2 minutes ago, MeanM@ said:

Ovaj moj 12godisnjak je prosao, a i dalje prolazi sve faze dinosaurusa i ostalih legendary creaturesa. Godzilla je tu takodje, u stanju je da gleda svaku modernu verziju po 18x. 

Sad je konacno dobio amin za youtube kanal, montira i tamo kaci neke kratke snimke komparacije snage i skilova tih nekih cudovista. 

I Lucifer je u fazi čudovišta, nabraja mi neka koja vidi na YouTube i crta ih aktivno (i jako smešno).

Nervira se što je meni omiljeni kaiju King Kong pošto je vrv previše "običan", ne kao neke nakaze koje on percipira kao moćnije.

 

Troll off 

 

Vidi ovo za Midž, i ja sam mislila da probam sa nekim aim komb.

Edited by Valkyrie
  • Haha 3
Link to comment

Nemam neku pomoć što se tiče pojmova, MeanM je predstavio sve baš kako treba crtežom :wub:

 

U pitanju je solo artist, a album sa kojeg je pesma je jedan od najbolje ocenjenih od strane kritike i publike u svom žanru (poslednjih 10-15 godina), a i jedan od personalnih favorita all time :heart:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...