Jump to content
IGNORED

PPPictionary


kgmr
Valk
Message added by Valk,
Quote

Topik je tribute dragom forumašu Warpu. RIP.

Pravila Pikčnarija su na prvim stranama, ko hoće da se igra a mrzi ga da čita pravila - neka pita najpre redovne učesnike kako bismo izbegli nemile scene (možda i nasilne, ne znam još).

 

Ko pogodi sliku - u obavezi je da crta zadatak.

Čija slika je pogođena - u obavezi je da pošalje zadatak pogađaču.

Ko je u gužvi i nema vremena duže od 24h da pristupi izradi zadatka - prenosi pravo crtanja nekom dobrovoljcu

Crtanje može rukom, u paintu, digitalnim penom, kako god - samo da je autentičan rad učesnika a ne downloadovana slika s neta npr.

 

Welcome!

Recommended Posts

Nepotreban je poziv za smirivanjem strasti jer se faktički ni ne raspravljam. Odnosno, nepotreban što se mene tiče. 

 

Pošto se ne raspravljam, ne vidim problem problem u nastavku da editujem postove za koje mislim da integralnom sadržinom ne odgovaraju mjestu gdje su pisani. 

 

Za opomene se slažem al' ne vidim kakve imaju veze s ovim ovde.

Isto sam za to da neko pogodi ovo.

Link to comment

Ne mozes da editujes postove jbg, posebno ne samo zato sto ti smatras da integralnog sadrzinom ne odgovaraju mestu gde su napisani jer je to megagigaultra zloupotreba moderatorske pozicije

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
24 minutes ago, Valkyrie said:

 

 

@Profesionalac ti se zezaš ali jedan jedini put kad smo se @ToniAdams i ja posvađali bio je na Pikčnariju. On se nervira kad ga ja podsetim na to pa zato ga tagujem, da mu ne promakne. 
 

pikčnari, Vaše pravo da se bijete.

daj link

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, villiem said:

Nasao sam pesmu al nije ta grupa

Mislim da je već bila neka rasprava oko pogađanja izvođača 

:Jova:

20 minutes ago, Valkyrie said:

@Profesionalac ti se zezaš ali jedan jedini put kad smo se @ToniAdams i ja posvađali bio je na Pikčnariju. On se nervira kad ga ja podsetim na to pa zato ga tagujem, da mu ne promakne. 
 

pikčnari, Vaše pravo da se bijete.

Htedoh da napišem Prvi pikčneri rat, pa se predomislih jer mi pade napamet da je moguće da ih je bilo i ranije :D

 

Ovo je tema gde se pikčara, ne ...ono drugo :fantom:

  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

daj link

Nema, Dig nas rasterao i pobrisao. Šteta.

naravno, ni ne sećam se šta je bio povod za fajt ali, hej, Pikčnari jbt, realno je ambijent nabijen adrenalinom :lolol:

  • Haha 1
Link to comment

Dakle Clean bandit.

 

Rec je slozenica, rec-clan-rec, u ovoj formi se nalazi u naslovu poznate decije uspavanke.

Koristi se i za naziv cuvene proslave gola tri Brazlica na WC 1994

 

Ubicu se s ovim

Link to comment
55 minutes ago, Midgeta said:

Dakle Clean bandit.

 

Rec je slozenica, rec-clan-rec, u ovoj formi se nalazi u naslovu poznate decije uspavanke.

Koristi se i za naziv cuvene proslave gola tri Brazlica na WC 1994

 

Ubicu se s ovim

Trenutno je realnije da te ubijemo Tpojka ili ja :lolol:

  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, Valkyrie said:

Trenutno je realnije da te ubijemo Tpojka ili ja :lolol:

 

Ubi me slobodno, ali ne mogu vise :lolol:

 

Pritom zajebavaju nas sad kolektivno, lagano se nadje, pola dana znaju izvodjaca and still

Link to comment
6 minutes ago, Valkyrie said:

Trenutno je realnije da te ubijemo Tpojka ili ja :lolol:

 

Ubi me slobodno, ali ne mogu vise :lolol:

 

Pritom zajebavaju nas sad kolektivno, lagano se nadje, pola dana znaju izvodjaca and still

Link to comment

Meni je najupečatljivije kako je Tpojka čekao pogodan momenat i zadatak da se u punoj meri osveti za Gwen Stefani. Ne, ovo su neki Oldboy momenti :laugh:

 

Apelujem na poštivanje materijalnih pravila: pogađa se delo + bilo bi lepo navesti autora, pogotovo ako ima više poznatih dela sa različitim autorima. Možda zadavaču baš znači ta neka konkretna verzija od konkretnog autora. Ili može da se desi da je crtan spot kao u slučaju Gwen Stefani, pa ima smisla tražiti potpuno rešenje da bi celina imala smisla.

 

Ako pogodite delo ili autora, bilo bi lepo da dokrajčite zadatak jer većini ljudi je glupo da pogađaju ono što je neko već pogodio 99%. 

 

U ovom slučaju, pošto se radi o osveti, jasno je da nećemo od Tpojke dobiti dokrajčivanje, tako da će morati neko drugi da ispiše the obvious. 

 

Rockabye od Clean Bandit, samo kada ću uspeti da crtam jer obaveze, fuck knows. Ali hajde bar da se pokrenemo sa ovog nemilog događaja :grozan:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...