Jump to content
IGNORED

PPPictionary


kgmr
Valk
Message added by Valk,
Quote

Topik je tribute dragom forumašu Warpu. RIP.

Pravila Pikčnarija su na prvim stranama, ko hoće da se igra a mrzi ga da čita pravila - neka pita najpre redovne učesnike kako bismo izbegli nemile scene (možda i nasilne, ne znam još).

 

Ko pogodi sliku - u obavezi je da crta zadatak.

Čija slika je pogođena - u obavezi je da pošalje zadatak pogađaču.

Ko je u gužvi i nema vremena duže od 24h da pristupi izradi zadatka - prenosi pravo crtanja nekom dobrovoljcu

Crtanje može rukom, u paintu, digitalnim penom, kako god - samo da je autentičan rad učesnika a ne downloadovana slika s neta npr.

 

Welcome!

Recommended Posts

Pa ostavi to da se vidi, a ne da menjaš sadržaj. Stavi se u istu ravan ako se ne slažeš s nekim i ulaziš u raspravu, a ne iz pozicije više moći. To nije u redu.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Tpojka said:

 

Složićemo se da se ne slažemo.

 

Apsloutno nije bilo potrebe da editujes, ali ajde ako te cini srecnim da stavis redacted na psovke (msm psovke do mojega, ali sta god), ali da mi odgovaras u mod editu, a mozes da mi kazes da se ne slazes ili sta vec je stv ja evo ne znam

  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, Tpojka said:

Da a nemaš nikakve potrebe. I to smo riješili.

 

To nije bila uvreda nego zapazanje, izvini Trojko, ali onaj upad na moj odgovor Linei ko peva pesmu i ovo predrkavanje danas kad sam ti rekla da si pogodio ko izvodi pesmu su nista drugo do cisto izdrkavanje i zajebavanje.

  • -1 1
Link to comment
3 minutes ago, Svemir Zeka said:

iz pozicije više moći

 

Nikakva pozicija moći nije u pitanju. 

Naveo sam slučaj i završio sa pričom. 

Uopšte ne forsiram tezu.

  • -1 1
Link to comment

Midz je u pravu za pogadjanje pesme, to nastavljate onu ben hur tematiku, tada je pogodjena samo pesma jer, valjda, Trojka nije dobio izvodjaca. Ona sama je rekla da nije dobar performer, mogla je samo da precuti.

 

Jel ova pesma sigurno ima samo jednu rec?

 

 

Edited by villiem
Link to comment
1 hour ago, villiem said:

Nasao sam pesmu al nije ta grupa

Pa reci pesmu i prećuti izvođača, haha.

 

 

Ne znam kakve uvrede i psovke je mogla Midž da piše (mada jeste nevaljala, voli da napiše Riječke pi*ke više nego leba da jede) ali ako je bilo nešto uvredljivo, onda leti ceo post i dobija opomenu moderatora koji ne učestvuje u raspravi a ne onog s kojim se svađa.

Iskreno, najpre sam mislila da se T i M zezaju ali deluje ipak ne, tako da apelujem na smirivanje strasti i da teramo dalje.

 

 

@Profesionalac ti se zezaš ali jedan jedini put kad smo se @ToniAdams i ja posvađali bio je na Pikčnariju. On se nervira kad ga ja podsetim na to pa zato ga tagujem, da mu ne promakne. 
 

pikčnari, Vaše pravo da se bijete.

  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...