Jump to content
IGNORED

PPPictionary


kgmr
Valk
Message added by Valk,
Quote

Topik je tribute dragom forumašu Warpu. RIP.

Pravila Pikčnarija su na prvim stranama, ko hoće da se igra a mrzi ga da čita pravila - neka pita najpre redovne učesnike kako bismo izbegli nemile scene (možda i nasilne, ne znam još).

 

Ko pogodi sliku - u obavezi je da crta zadatak.

Čija slika je pogođena - u obavezi je da pošalje zadatak pogađaču.

Ko je u gužvi i nema vremena duže od 24h da pristupi izradi zadatka - prenosi pravo crtanja nekom dobrovoljcu

Crtanje može rukom, u paintu, digitalnim penom, kako god - samo da je autentičan rad učesnika a ne downloadovana slika s neta npr.

 

Welcome!

Recommended Posts

EDIT: Ne pogadjajte ovo sa fotke! Mary crta!!![/b]
meri je najebala, žešće. ko mi kriv kad sam tetka pa znam kako se kaže mustra. slobodno možete da izađete do grada, neću ja skoro. jebotebog, KAKO se ovo crta? Edited by MaryPoppins
Link to comment
meri je najebala, žešće. ko mi kriv kad sam tetka pa znam kako se kaže mustra. slobodno možete da izađete do grada, neću ja skoro. jebotebog, KAKO se ovo crta?
Stvarno bi trebalo da malo ublažimo zadatke, ubićemo topić... Daću ubuduće doprinos ličnim primerom (osim ako mi se nazicere Maistor ili nisam ja, razume se -_- )
Link to comment
2321502551_66531892bd_o.jpgeve ga. crteži nisu povezani, ali oba predstavljaju pokušaj da se 'objasni' pojam. good luck. mp40 krvi ću ti se napiti angry.gif Edited by MaryPoppins
Link to comment
meri, jel ista ovde rebusno, ili je sve slika pojma?
uh, pa može da bude i rebusno - recimo ako se donekle pogodi leva (druga) slika, onda prva može da posluži da precizira pojam. pod uslovom da imaš specifičan muzički ukus :Dinače, prvobitna namera je bila da se na 2 načina pokuša objasniti isti pojam.
gotika
uh, jok. Edited by MaryPoppins
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...