Jump to content
IGNORED

PPPictionary


kgmr
Valk
Message added by Valk,
Quote

Topik je tribute dragom forumašu Warpu. RIP.

Pravila Pikčnarija su na prvim stranama, ko hoće da se igra a mrzi ga da čita pravila - neka pita najpre redovne učesnike kako bismo izbegli nemile scene (možda i nasilne, ne znam još).

 

Ko pogodi sliku - u obavezi je da crta zadatak.

Čija slika je pogođena - u obavezi je da pošalje zadatak pogađaču.

Ko je u gužvi i nema vremena duže od 24h da pristupi izradi zadatka - prenosi pravo crtanja nekom dobrovoljcu

Crtanje može rukom, u paintu, digitalnim penom, kako god - samo da je autentičan rad učesnika a ne downloadovana slika s neta npr.

 

Welcome!

Recommended Posts

Jaoo znam taj film, isle smo bff i ja da ga gledamo u Cineplex kad se otvorio, to nam je bilo go to mesto, svadjale smo se oko mesta sa nekim klosarima jer su imali rezervisano u polupraznom Cineplexu.

A najjaci je kraj uz Tunderstruck i bez starca nema udarca.

 

Gosn Valk mora da izvadi stick out of his ass, film je zabavan za mozak na ispasu, ne mora ni uvek da se gleda samo suvi kvalitet.

Mada ja sam kraljica tresa i mazohista so what do i know.

 

RiRi legenda :heart:

 

@Valkyrie

Edited by Midgeta
Link to comment

E, sad vidim da je samo siroma RiRi dobila Zlatnu malinu, a film kandidovan za nekoliko. Ispade da je ona najveći issue u ovom govnetu :lolol:

 

joj, gosn Valk je kralj opskurnih filmova žnj produkcije, to što on gleda ja mislim ne biste pogodili NIKAD na crtežima. Dobro me podseti, sad ću da izvučem argument kad me je naterao da gledamo Suspiriju. Kaže “dobar horor” a ja prespavala film čekajući da se desi nešto strašno. Voli on i trash ali trash tipa Tornado sharks i sl pa vrišti od smeha, dočim na mene koluta očima što gledam animirane filmove.

Link to comment
14 minutes ago, Valkyrie said:

E, sad vidim da je samo siroma RiRi dobila Zlatnu malinu, a film kandidovan za nekoliko. Ispade da je ona najveći issue u ovom govnetu :lolol:

 

 

Razzies imaju pik na muzicare/muzicke izvodjace koji glume :lolol:

A ona imala samo cameo u filmu, Rijana se najmanje bacala da bude glumica od svih pop zvezda 

Link to comment
36 minutes ago, I*m with the pilots said:

Suspirija je di beste!

(Makar ona Ardjentova, novu ne znam)

Ma da, ta matora, meni dosadno bilo.

@Midgeta

Mnogo je smešna, ceo film nosi neki kačket koji kao da joj je zalepljen za glavu, ne spada ni prilikom pada u vodu sa 15 metara visine ni nakon eksplozija pored nje.

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...