Jump to content
IGNORED

PPPictionary


kgmr
Valk
Message added by Valk,
Quote

Topik je tribute dragom forumašu Warpu. RIP.

Pravila Pikčnarija su na prvim stranama, ko hoće da se igra a mrzi ga da čita pravila - neka pita najpre redovne učesnike kako bismo izbegli nemile scene (možda i nasilne, ne znam još).

 

Ko pogodi sliku - u obavezi je da crta zadatak.

Čija slika je pogođena - u obavezi je da pošalje zadatak pogađaču.

Ko je u gužvi i nema vremena duže od 24h da pristupi izradi zadatka - prenosi pravo crtanja nekom dobrovoljcu

Crtanje može rukom, u paintu, digitalnim penom, kako god - samo da je autentičan rad učesnika a ne downloadovana slika s neta npr.

 

Welcome!

Recommended Posts

Suština koncepta igre je da se izvuče objekt/ideja iz abstrakta. 

 

Crtež nekad to uspije, nekad ne u potpunosti.

 

Lamentiranje ne pomaže.

 

6 minutes ago, Svemir Zeka said:

Ma nema potrebe da se odjavljuje bilo ko :)

 

+3

 

Plus neću imati nešto vremena pa možemo svi odahnuti. :p 

Link to comment
12 minutes ago, Svemir Zeka said:

Ma nema potrebe da se odjavljuje bilo ko :)

 

Nego ja zamišljam ovu igru da pogodim nešto što znam, ali da provalim zagonetku (ti dobro crtaš zagonetke npr.)

 

Meni nije ideja da se beskonačno gugla. Za ove Dexys midnight runners, eto kažem pesmu ne znam stvarno. A nisam baš muzički duduk. Što znači da mora baš da se sluša taj smer da bi se to znalo. I po meni, to ne treba da bude praksa. Smithsi su imali za temu najveći hit, ovo stvarno...

 

Pa ne treba niko da se odjavljuje naravno. Ono jeste bio tezak zadatak, nije uvek tako. Svako doprinosi necim, svako je drugaciji. Ja se odusevim necijim jednostavnim crtezom, ali da, mozda generalno zadaci treba da budu poznati do neke granice.

Svako ko daje hintove cilja nesto, ne prica uzalud. Cak ni Trojka.

Bus je bio super crtez sa par poteza, kao i primal fear itd..ja sam potrosio sve flomastere 

 

Edited by villiem
  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, Tpojka said:

 

Njiva (?), hipoteka, tablete.

Ako je bitno za zivot foruma ili da bi ti mirnije spavao, precrtani su lekovi. Htela  sam da stavim nesto za simbol zdravlja, cemu se takodje, kao dobrom, nada covek narusenog zdravlja koji prosi

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...