Jump to content
IGNORED

PPPictionary


kgmr
Valk
Message added by Valk,
Quote

Topik je tribute dragom forumašu Warpu. RIP.

Pravila Pikčnarija su na prvim stranama, ko hoće da se igra a mrzi ga da čita pravila - neka pita najpre redovne učesnike kako bismo izbegli nemile scene (možda i nasilne, ne znam još).

 

Ko pogodi sliku - u obavezi je da crta zadatak.

Čija slika je pogođena - u obavezi je da pošalje zadatak pogađaču.

Ko je u gužvi i nema vremena duže od 24h da pristupi izradi zadatka - prenosi pravo crtanja nekom dobrovoljcu

Crtanje može rukom, u paintu, digitalnim penom, kako god - samo da je autentičan rad učesnika a ne downloadovana slika s neta npr.

 

Welcome!

Recommended Posts

Sama činjenica da nisam bio ni blizu da pogodim No need to argue, There is a light...., Budi sam na ulici, a sve sam to i sam hteo da zadam, mi govori da je vreme za laganu penzijicu. I dalje nisam skapitao crtež za pesmu Smithsa, tho. Jel to neka scena iz spota?

  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Ma kakva penzijica, nije ti bio dan.
There is a light…  Mislim da je msv nacrtao scenu iz refrena:

And if a double-decker bus
Crashes into us
To die by your side
Is such a heavenly way to die

Edited by LaLinea
  • +1 6
Link to comment
54 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Sama činjenica da nisam bio ni blizu da pogodim No need to argue, There is a light...., Budi sam na ulici, a sve sam to i sam hteo da zadam, mi govori da je vreme za laganu penzijicu. I dalje nisam skapitao crtež za pesmu Smithsa, tho. Jel to neka scena iz spota?

Ja sam na primer momentalno znala za taj crtež, jer je to jedina pesma gde se spominje double decker bus :D

Ali doduše moraš znati tekst

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

Sama činjenica da nisam bio ni blizu da pogodim

 

Pogodi ovo sad.

 

@ValkyrieKind of.

 

@LaLineaNije.

 

Evo džak hintova jutros. 

Naziv ima 7 riječi (sa apostrofiranom skraćenicom).

Poznavaocima i fanovima bi više značio trombon umjesto trube na slici ovog britanskog pop rock benda koji nije puno promijenio ime nakon dugogodišnje pauze u postojanju. 

  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

Sama činjenica da nisam bio ni blizu da pogodim No need to argue, There is a light...., Budi sam na ulici, a sve sam to i sam hteo da zadam, mi govori da je vreme za laganu penzijicu. I dalje nisam skapitao crtež za pesmu Smithsa, tho. Jel to neka scena iz spota?

 

no need to argue je kriv onaj sto je crtao

  • Haha 2
Link to comment
5 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Sama činjenica da nisam bio ni blizu da pogodim No need to argue, There is a light...., Budi sam na ulici, a sve sam to i sam hteo da zadam, mi govori da je vreme za laganu penzijicu. I dalje nisam skapitao crtež za pesmu Smithsa, tho. Jel to neka scena iz spota?

pa i za mene važi sve to.

ako je to kriterijum, da idem i ja? :huh:

 

evo ni ovo pojma nemam šta je...

Edited by Lena
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...