Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

ne znam sta je ova prelepost, dugo nisam slusala radio ali me potsetilo na reklamu hrvatskog VIPa oko koje se skoro digla kuka i motika zbog otvorenog vredjanja starijih ljudi (i (ne)prikrivenog tretiranja mladjih kao debila).

http://www.youtube.com/watch?v=4Fv9g-YJB0U

 

:isuse:

ali kako su majstorski odabrali ovu decu, 'naci sve do jednog bi ih tukla (posebno onog justin bibera sto sa smeskom strucno objasnjava "zivecemo zauvjek kod staraca i nikad necemo odrasti" posle toga fali samo onaj zlokoban smeh iz crtaca).

inace, hrvatska stranka umirovljenika ih je javno optuzila (tvorce reklame) za ageizam i napisali su im carski odgovor, nesto u stilu "u redu je, kapiramo da vam idemo na zivac, vi ste tako mladi i kul ali mi smo ono sto vas kad-tad ceka. ups, sori, neko je trebao da vas obavesti."   :lol:

a jesu mladi stvarno danas ovakva govna?

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

Mislim da je ovim "mladim" neko u hr štampi lepo "objasnio" mislim dežulović ili neko.

 

Послато тетејцем

Link to comment
  • 2 weeks later...

ova mi se svidja

 

uh.. komsija uzo vakog. Plavog. Leleeee koliko je dobar. Svaki put kad izvedem dzukca provedem po 10 minuta diveci se (dok on zapisava felne)

Link to comment

Telenorove reklame su mi se više dopadale kada su prosto rewrapovali globalne... ali i ove sada su mnogo bolje od Nole-voli-Smederevsku-Palanku i bezličnih Vipovih kolekcija osmeha i trulih fazona na beloj pozadini.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...