Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

Progovorili ovog leta. Senzori mere masu prolaznika pa ako si dete cujes "ledene vockice!" a ako si stariji zvucnik nudi Nirvanu. Meni dobacio "kupi dva!"

Za mnom zvižde  :naughty:

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

  • 2 weeks later...

Krajičkom sluha uhvatio neku reklamu na radiju ali nisam razumeo za koju je kompaniju, ako možete da pomognete da ih kvalitetnije mrzim.

Radio Index (novi), deda kaže da ide na more a dete kaže "a kupio si i novu klimu, odakle ti pare..:" :puke:

A ima i neka sa vratima, koja kada se otvore svira karakteristična muzika, pa kao brazilska vrata uđe neka sa kafom što se njiše, a ono nisu to brazilska vrata nego od kuhinje, došla Ruža i donela kafu. Da li sam ja u takvom majndsetu ili...čini mi se da je ruža Romkinja, i to treba da bude valjda smešno, ono tamnoputa, brazilka, Ruža, posluga, HAHAHAHA. NE znam. Prestao sam da gledam tv davno ali moram da prestanem da slušam i radio.

Link to comment

 

A ima i neka sa vratima, koja kada se otvore svira karakteristična muzika, pa kao brazilska vrata uđe neka sa kafom što se njiše, a ono nisu to brazilska vrata nego od kuhinje, došla Ruža i donela kafu. Da li sam ja u takvom majndsetu ili...čini mi se da je ruža Romkinja, i to treba da bude valjda smešno, ono tamnoputa, brazilka, Ruža, posluga, HAHAHAHA. NE znam. Prestao sam da gledam tv davno ali moram da prestanem da slušam i radio.

tim talenata aka. mićko ljubičić retko ogavan tip. nikada, ni kada su bili u zenitu popularnosti sredninom osamdesetih, nisam razumeo hajp koji je vladao oko njih

Link to comment

Krajičkom sluha uhvatio neku reklamu na radiju ali nisam razumeo za koju je kompaniju, ako možete da pomognete da ih kvalitetnije mrzim.

Radio Index (novi), deda kaže da ide na more a dete kaže "a kupio si i novu klimu, odakle ti pare..:" :puke:

 

ne znam sta je ova prelepost, dugo nisam slusala radio ali me potsetilo na reklamu hrvatskog VIPa oko koje se skoro digla kuka i motika zbog otvorenog vredjanja starijih ljudi (i (ne)prikrivenog tretiranja mladjih kao debila).

http://www.youtube.com/watch?v=4Fv9g-YJB0U

 

:isuse:

ali kako su majstorski odabrali ovu decu, 'naci sve do jednog bi ih tukla (posebno onog justin bibera sto sa smeskom strucno objasnjava "zivecemo zauvjek kod staraca i nikad necemo odrasti" posle toga fali samo onaj zlokoban smeh iz crtaca).

inace, hrvatska stranka umirovljenika ih je javno optuzila (tvorce reklame) za ageizam i napisali su im carski odgovor, nesto u stilu "u redu je, kapiramo da vam idemo na zivac, vi ste tako mladi i kul ali mi smo ono sto vas kad-tad ceka. ups, sori, neko je trebao da vas obavesti."   :lol:

Edited by Patty Lee
Link to comment

E, kada smo kod te ciljane populacije. Ima neka za jednog od provajdera, rep. Isto ogavna. U stvari, ništa to ne valja! :)

 

našao

 

Edited by Vapad
Link to comment

Odlično je ovo s bed kopijem, naravno u relativno uskom okviru koji se zove "prodaja muzičara korporacijama", ali momci su se zezali, napravili nešto autentično i u svom fazonu i nisu pokušavali da budu nešto što nisu niti dali da ih strpaju akaunt menadžeri u nešto što nisu. Jako dobro izvedena jedna relativno pipava stvar koja je mogla da prsne u facu svima umešanima, ali nije, rekao bih pre svega jer su bed kopi carevi. A imali su i dobrog režisera/art direkotra, naročito za najbolji spot u ovoj seriji, koji nisi okačio, a koji je između ostalog i najbolji jer je tu najočiglednija dekonstrukcija "žanra" iznutra - rime su krš, ispada se iz ritma, bol je u kurcu, ulje je na vodi, i baš je fora što je to očigledno jer onda obrće krug i opet biva kul, a ne gubi od "reklamnosti" tj. i dalje je čista reklama. Ma sjajno, verovatno vrh košrišćenja "poznatih koji glume sebe" u reklamne svrhe u Srbiji do sada.

Elem, najbolji spot iz serijala:


 
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...