Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

Pominjao sam vec pre nedelju-dve da sam ga sanjao kako mi obija stan. Uhvacen na delu

 Rekoh - sporedan lik. 1 izvršilac, takoreći. ^_^

Sugerišem da saznaš ko stoji iza njega i kome to odgovara?

U ovom trenutku!

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

Ako se neko stalno reklamira na svim televizijama znači da ima para. A ako ima para, to znači da mu dobro ide. A dobro mu ide jer mnogi kupuju njegove proizvode. A kupuju njegove proizvode jer su verovatno kvalitetni ...

 

Zaključak: ko se mnogo reklamira u kontinuitetu sigurno ima proizvod koji vredi ...

 

Jeste ali qratz.

 

Zato se Prolom voda ubi od prodaje, bez dinara potrosenog na reklamiranje.

 

Uostalom, ako si probao neko limun-pivo (Jelen, Lav, vatever) slozices se da ce budala da popije i najgoru hemiju samo ako mu je televizor rekao da je to kul i da ce stogod i povaliti ako mlati flasom po plazi.

Edited by Caligula
Link to comment

Uostalom, ako si probao neko limun-pivo (Jelen, Lav, vatever) slozices se da ce budala da popije i najgoru hemiju samo ako mu je televizor rekao da je to kul i da ce stogod i povaliti ako mlati flasom po plazi.

menstrualna krv je plava :D

Link to comment

ljudi da li su Nestle frižideri i ranije pričali ili ja nisam primećivao? zvižde, blebeću, sačuvaj me Bože.

Link to comment

ljudi da li su Nestle frižideri i ranije pričali ili ja nisam primećivao? zvižde, blebeću, sačuvaj me Bože.

Progovorili ovog leta. Senzori mere masu prolaznika pa ako si dete cujes "ledene vockice!" a ako si stariji zvucnik nudi Nirvanu. Meni dobacio "kupi dva!"

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...