Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

E da to je drugo.

Ako je navika, onda i glupava reklama ne može mnogo toga promeniti.

Može ako si neodlučan između dva brand-a ili ti je svejedno.

I naravno, prvo se treba zapitati da li si ciljna grupa.

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

dajte tu reklamu, da konacno vidim ko je taj coskara, psoto vdiim da se svi sprdaju sa tim.

Link to comment

onda se raspitam kod nekog strucnijeg, ili odem u drugu radnju pa kupim neki koji sam probao.

 

to mi nekako pouzdanije nego da poverujem seki sabljic koja skici sa ekrana

Link to comment

...a taj strucnjak za prasak (:D) ti da neko ime koje je cuo a reklami pa onda isprobao i shvatio da odgovara.

Link to comment

onda se raspitam kod nekog strucnijeg, ili odem u drugu radnju pa kupim neki koji sam probao.

 

to mi nekako pouzdanije nego da poverujem seki sabljic koja skici sa ekrana

:( ja držim sliku seke sablić kao ikonu iznad ognjišta.

Link to comment

dajte tu reklamu, da konacno vidim ko je taj coskara, psoto vdiim da se svi sprdaju sa tim.

Ćoškara je, zapravo sporedni lik.

Postoji i nova reklama sa Ćoškarom koji se oženio ili šta već.

 

Ma zezanje. Nama decama je smiješan nadimak.

 

Edited by Sir Oliver
Link to comment

Ako se neko stalno reklamira na svim televizijama znači da ima para. A ako ima para, to znači da mu dobro ide. A dobro mu ide jer mnogi kupuju njegove proizvode. A kupuju njegove proizvode jer su verovatno kvalitetni ...

 

Zaključak: ko se mnogo reklamira u kontinuitetu sigurno ima proizvod koji vredi ...

Link to comment

Ako se neko stalno reklamira na svim televizijama znači da ima para. A ako ima para, to znači da mu dobro ide. A dobro mu ide jer mnogi kupuju njegove proizvode. A kupuju njegove proizvode jer su verovatno kvalitetni ...

 

Zaključak: ko se mnogo reklamira u kontinuitetu sigurno ima proizvod koji vredi ...

dopuna za zakljuchivanje, ako u svojim reklamama neko mushkarce redovno predstavlja kao apsolutne idiote u svakom smislu, to znachi da sasvim lepo zivi u kontinuitetu od proizvoda koji kupuju samo zene koje imaju pare da kupuju :lolol:

Link to comment

Ta priča je možda važila u regularnim uslovima, ali danas više ne. Dramatično su izmenjena reklamna struktura u korist raznih vrsta reklamnih kampanja koje nisu TV, a same TV reklame su poprilično demistifikovane i ne reaguju ni ljudi više na njih na isti način, niti donose prodajni rezultat. Zato se firme jedna po jedna povlače iz sfere TV reklamiranja. To je samo napuhano tržište koje se folira na osnovu nekadašnje predstave o sopstvenoj veličini, i služi da se izmuzu retardi (klijenti, ne ljudi koji kupuju, prim. Fil.) koji su voljni da bace na reklamiranje više para nego što će dobiti od godišnje prodaje. Stoga sve manje i manje prihoda tu ima. Televizijama ostaje da veruju u Vučićevu budućnost i da se uzdaju u što češće izbore, to će im biti jedini stabilni klijent.

Link to comment

Ćoškara je, zapravo sporedni lik.

Postoji i nova reklama sa Ćoškarom koji se oženio ili šta već.

 

Ma zezanje. Nama decama je smiješan nadimak.

 

Pominjao sam vec pre nedelju-dve da sam ga sanjao kako mi obija stan. Uhvacen na delu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...