Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

Novo leto i nova sezona pivskih reklama. Ova lavova sa onim što opisuje ortake na roštilju...napalm isisava kiseonik i onda udišete žar.

 

Onaj gel za proteze sa pitanjem Gde je nestala njegova nasmejana devojka - budi u meni toliko bolesnih odgovora.

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

hejt 1 : mnogo mi glupa nova reklama za neku banku u kojoj devojka kaže da joj od kad govori može sve bolje krenulo u životu.

To je reklama za sjajnu Rajfajzen banku, a ovo je samo nastavak serijala sa tom istom devojkom koja kao službenica banke stalno govori "može" Mićanoviću i Ani Sofrenović ...

 

Data je ta topla, ljudska nota - bankari nisu mašine već emotivna bića sa svojim privatnim dilemama, koji i sami veruju u ono što nude klijentima ...

Link to comment

Bankari su (izvini) stoka!Kad sam onomad postrojavao po banci zbog njihovog propusta,sefica mi ladno uz osmeh kaze :Mi bankari nismo ljudi!

Link to comment

Bankari su (izvini) stoka!Kad sam onomad postrojavao po banci zbog njihovog propusta,sefica mi ladno uz osmeh kaze :Mi bankari nismo ljudi!

Zavisi. Kad hoćeš kod njih da otvoriš štednju oveće sume novca, bankarke kao da hoće da ti daju ribu, toliko su napadno ljubazne ...

 

E, kada nakon isteka oročenja želiš da povučeš te iste pare, ni na mejlove ne odgovaraju, a kada dođeš lično, nema više ni "hvala", ni "izvolite" ...

Edited by stoka
Link to comment

Reklama za Lay's čips samo prerađena za Chipsy. Oba su u vlasništvu PepsiCo.

 

edit: uostalom piše na youtube

 

 

Kompanija Marbo koja posluje u okviru kompanije PepsiCo od 2008, je deo globalne PesiCo reklamne kampanje, najveće u istoriji iz  kategorije čipsa. Zahvaljujući jačini lokalnog Chipsy brenda, dobili smo mogućnost da predstavljamo ovaj projekat za region zapadnog Balkana i to sa našim brend ambasadorom Sergejom Tifunovićem.
Edited by Renegade
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...