Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

  • 2 weeks later...

trenutno je najbolja reklama vinjetica koja ide kao uvod i zaključak svakog reklamnog bloka na foksu. najružniji čovek na svetu, najružnija žena na svetu i najružnije dete na svetu dobili su 5 sekundi slave i iskoristili su ih da kažu da - ulažu. meni i kevi je dovoljno samo da kažemo, oni što ulažu, i smeh nas obori na zemlju, nesporazumi i svađe bivaju zaboravljeni i utopljeni u slatkoj obamrlosti koja nastaje kada čovek više ne može da se smeje.

Link to comment
  • 2 weeks later...

ima na radiju reklama za grand kafu, videla sam na teveu skraćenu verziju... šuster rade, advokat pavlov, gospođa maca... sve ih spaja miris i ukus... ko da se mp40 sprdao. sve očekujem neku nepodopštinu kao poentu.

Link to comment
  • 2 weeks later...

tu jesu sjebali stvar. trebalo je da vode računa o tome. a i kinez je malo previše.ali osnovna ideja da ljudi plaču zbog majoneza i imaju ove kretenske face (znači sve svedeno na emociju bez priče) + ova pesma = odlično!pride, ovo je dosta pomereno za srpske standarde. očekivao bi se ovde i neki haha dijalog, pa doskočica, pa da se ipak na kraju prikaže packshot majoneza, pa... dosta je ovo svedeno do suštine i to mi je jako dobro.

Link to comment

Meni isto super. A brokoli su realno maznuli iz one USA price iz filmova i serija kako je to najbljak povrce. Da su bolje prilagodili stavili bi boraniju ili grasak.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...