Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

Šta je ovo, sunce mu jebem... Neki tip drži govor o "zaječarskom pivu", a prisutni gosti odobravaju njegove rečenice uzvikom "Ćirilicaaa"??? :isuse:

Edited by Quizmaster
Link to comment

Ne znam. Ja se sve nesto nadam da ne cujem dobro, i da vicu nesto drugo.Mislim, cirilica. Sta, kao autenticno srbsko cirilicno pivo? Zar nije i Jagodinsko na cirilici?

Link to comment

Zaječarci su videli da su napravili jednu idiotsku reklamu, a prodaja im ide jako dobro. Onda su se potrudili da naprave idiotskiju reklamu i uspeli.

Link to comment

juče mi je lik pokazivao šta radi sa augmented reality reklamama preko mobilnih. ludlo! povezao je štampane sa elektronskim medijima, rezultati su jebeno neverovatnianyhow. sada je završio celo pakovanje za novi album duran-durana i uz album će se deliti majice, na čiji natpis naciljaš kameru telefona, onda ti se učita spot od 200kb (neka kretenska kompresija sa 700mb na 200kb) i gledaš spot na majici.praktično bilo koji štampani sadržaj oživljavaš i prebacuješ ga u video. kapiram da će uskoro svaki predmet na gajbi moći da bude sredstvo takve reprodukcije.sada pravi modnu reviju za legend bez manekena gde će publika preko tableta gledati AR reviju.nemački auto-bild je poslednji broj izbacio da ceo bude u AR fazonu i kada pređeš fonom preko slike auta otvara ti se video ili slika koji uvećavaš do granice da vidiš šavove na sedištima.intesa planira izbaciti štampani AR oglas u informeru. i par firmi još gleda kako da primene ovo.može da se stavlja na ambalaže, reklame u novinama, turističke atrakcije...inače čovek koristi aplikaciju aurasma

Edited by Ravanelli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...