Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

Meni nije jasno što je oblačila košulju kad ju je skinula tri sekunde kasnije i onaj tuš - pošto je, kako radi i kako se čisti od kamenca.

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

Ove pevljive reklame za uloške koje veličaju moć upijanja, nelepljivost, svežinu i veselje... :isuse:
a što zadržavaju svežinu i do 12 sati?
Link to comment

walle, priznaj da si upamtio 'zivot je scena vi ste slobodne/olvejz ultra pretvara tecnost u gel' bolje nego ijedan pop hitic ove sezone, ukljucujuci sakire, bijonse, keti peri te lejdi gagu. ja jesam.toliko.

Link to comment
walle, priznaj da si upamtio 'zivot je scena vi ste slobodne/olvejz ultra pretvara tecnost u gel' bolje nego ijedan pop hitic ove sezone, ukljucujuci sakire, bijonse, keti peri te lejdi gagu. ja jesam.toliko.
Nisam, ali staraću se. :)De nađi stih o nelepljivosti.
Link to comment
Svaki put kad vidim ovaj DDOR-ov bilbord ispred ociju mi spot My name is Mud :D
meni dođe da nikome ne otvaram vrata kad vidim ovoga na bilbordu, ili da napujdam komšijske kerove na njega.
Link to comment

Usput, ona reklama za losion za sunčanje u spreju koji štiti i rashlađuje - muškarac se baš iznenadio, vrpolji se kao seoska mlada. Razumem iznenađenje, ali onaj način ispoljavanja istog...

Link to comment

Reklama za sladolede "Quattro" :isuse:Kad se ta reklama pojavila, kao obrada pesme Adrijana Ćelentana "24000 poljubaca", sećam se da je bila i preduga i nerazumljiva. Onda je neko malo skratio kraj i time tobože rešio problem.Ovog leta reklama se pojavljuje u novom ruhu, u formi karaoke-pesme? Sad je malo jasnije šta to pevač peva, ali ovo je stvarno biser da se srpska reklama titluje. Da li tvorac te reklame zaista misli da je napravio nešto genijalno?

Link to comment
Reklama za sladolede "Quattro" :isuse:
samo da kažem da moje jednogodišnje dete obožava ovu reklamu, glavna je za đuskanje (ako je to ono meni kvatro mila baci ili tako nekako).a kad sam već ovde, hejt za jelen reklamu beč-kopenhagen-srbija bilo gde. uau kreatori, akaunti, dizajneri i ostali neprofesori
Link to comment
walle, priznaj da si upamtio 'zivot je scena vi ste slobodne/olvejz ultra pretvara tecnost u gel' bolje nego ijedan pop hitic ove sezone, ukljucujuci sakire, bijonse, keti peri te lejdi gagu. ja jesam.toliko.
da nisi podelila lyrics, umro bih u neznanju. Ništa mi nije bilo jasno šta pevaju... btw, kad bi postojao zakon da ne lažu u reklamama, nego da zaista kažu čemu služi i šta se dešava (istina umesto "pretvara tečnost u gel") sigurno bi se smanjio broj prikazivanja, odnosno smaranja.
Link to comment
Reklama za sladolede "Quattro" :isuse:Kad se ta reklama pojavila, kao obrada pesme Adrijana Ćelentana "24000 poljubaca", sećam se da je bila i preduga i nerazumljiva. Onda je neko malo skratio kraj i time tobože rešio problem.Ovog leta reklama se pojavljuje u novom ruhu, u formi karaoke-pesme? Sad je malo jasnije šta to pevač peva, ali ovo je stvarno biser da se srpska reklama titluje. Da li tvorac te reklame zaista misli da je napravio nešto genijalno?
Rekao bih da je verzija na hrvatskom ipak izvorna, srpska je malo lošije tekstom nakalemljena na muziku. Sada malo ređe ide na HRT-u, ali ipak se može često videti zbog poređenja. Na to me navodi i dosadašnja Todorićeva praksa da su Frikomove reklame samo nadsihronizovani spotovi za Ledo, jer je reč o gotovo istovetnoj lepezi proizvoda. Edited by ajgor
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...